• Informacje na temat:

  anna maria jopek i marcin kydryński wywiad

Artykuły na temat: anna maria jopek i marcin kydryński wywiad
 • Jopek i Kydryński spotkali się ze Stingiem

  Wokalistka Anna Maria Jopek i jej mąż, dziennikarz Marcin Kydryński, spotkali się ze Stingiem. Do rozmowy doszło w Nowym Jorku w prywatnym apartamencie artysty. Kydryński przeprowadził z muzykiem wywiad.

 • Anna Maria Jopek kończy 45 lat

  ..."To, co robię, jest skierowane do szczególnego, raczej wyrafinowanego słuchacza i nigdy nie będzie aż tak popularne" - tak Anna Maria Jopek opowiadała o swojej płycie "Secret" z 2002 roku. Wokalistka nigdy nie dążyła do zdobycia sławy za wszelką cenę. Mimo to, wydawane przez nią albumy cieszyły się sporym zainteresowaniem, co przekładało się na dobre wyniki sprzedażowe. Piosenkarka i kompozytorka...

 • Anna Maria Jopek: Przeboje z koncertu

  ...10 listopada ukaże się kolejna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Farat". Album, choć zawiera kompozycje z wcześniejszych płyt wokalistki, nie jest typowym zestawem największych przebojów. Znajdą się na nim nieco inne wersje piosenek doskonale znanych fanom artystki, nagrane podczas koncertów w "Farat Film Studio".

 • A. M. Jopek: Brakuje córeczki

  ..."Strasznie chciałabym mieć córeczkę" - zapowiada Anna Maria Jopek. Popularna wokalistka ma na razie dwójkę synów (jak sama mówi, "bardzo aktywnych") z małżeństwa z Marcinem Kydryńskim.

 • "Codziennie od zera"

  Wydany w połowie maja 2007 roku album "ID" Anny Marii Jopek to zbiór melodii powstałych na krawędzi kultur i gatunków muzycznych. W nagraniach wokalistkę i jej męża Marcina Kydryńskiego (zagrał na gitarze w większości utworów) wsparła czołówka światowego jazzu, współpracująca z m.in. Stingiem, Peterem Gabrielem czy Milesem Davisem.

 • Czesław Niemen: Wspomnienia

  ..., Jan Kanty Pawluśkiewicz, Wojciech Mann, Daniel Olbrychski, Jacek Kaczmarski, Artur Rojek i Marcin Kydryński.(...)Czesław Niemen nie żyje. Odszedł w sobotę, 17 stycznia. Słynny polski muzyk od dłuższego czasu walczył z nowotworem, ale ostatnio był w dobrej kondycji i w wywiadach snuł liczne plany na 2004 rok...