• Informacje na temat:

  anna maria wesołowska serial

Artykuły na temat: anna maria wesołowska serial
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska, jakiej nie znacie!

  ...wróciła na antenę. Anna Maria Wesołowska uważa, że serial, w którym występuje wpłynął na losy wielu osób. Opowiedziała nam o wartościach misyjnych i edukacyjnych programu. - Spotykam rodziców, którzy mi(...) wariactwa, które na planie filmowym zdarzają się często. Autorytet prawny, kobieta wielu talentów, która od lat propaguje wiedzę o sądach wśród dzieci i młodzieży. Anna Maria Wesołowska szerszej...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska wyjawiła sekret sprzed lat!

  Sędzia Anna Maria Wesołowska (65 l.) w ostatnim wywiadzie dla nas zdradziła, z jakimi problemami musiała się zmierzyć po przyjęciu roli w serialu TVN-u. Ukrywała to przez wiele lat!

 • Trzy seriale łączą siły

  W połowie kwietnia bohaterowie trzech seriali - "Detektywi", "W11 Wydział Śledczy" oraz "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - połączą swoje siły w jednej sprawie. Co się wydarzy?

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca na antenę!

  Jesienią po 8 latach przerwy na antenę wraca Sędzia Anna Maria Wesołowska. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców.

 • Uczy, jak chronić dzieci

  Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wprowadza Polaków w świat przepisów prawnych. Obecnie słynna pani sędzia ruszyła w kraj: edukuje dzieci i młodzież, m.in. jak być bezpiecznym w sieci, przestrzega też rodziców przed zagrożeniami.

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca do telewizji!

  Kontynuację serialu wyemituje stacja TTV.

 • "BrzydUla" wróci do ramówki

  Stacja TVN wstrzyma nadawanie "BrzydUli" tylko na dwa tygodnie. Serial wróci do ramówki 5 stycznia, po "trudnym reklamowo" świątecznym okresie.

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska": Przeżyła dramat, wylał się na nią hejt!

  Anna Maria Wesołowska, której serial scripted-docu po 8 latach wrócił na antenę, była gościem "Dzień dobry TVN". Sędzia podzieliła się z widzami bardzo osobistymi wspomnieniami...

 • 100 tys. zł kary dla telewizji TVN

  Karę w wysokości 100 tys. zł Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN za program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" z 2012 r. Według KRRiT w programie znalazły się drastyczne treści zagrażające małoletnim. 6,5 tys. zł kary ma zapłacić także radio Roxy FM.

Wideo na temat: anna maria wesołowska serial
Dyskusje na temat: anna maria wesołowska serial
 • Re: "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca do telewizji!

  Tylko, że program ten jest cały czas emitowany na TVN7 i TTV mimo iż nie ma nowych odcinków. Fajnie, że będą też nowe odcinki, gdyż wolę ten serial niż Ukrytą Prawdę. Mam nadzieję, że na antenę wróci też Artur Lipiński z Sądem Rodzinnym.

 • Re: "Wesołowska i Mediatorzy": To koniec serialu! Okazał się ogromną klapą!

  Hitem byłby serial obyczajowy: "Anna-Maria i Wesołowski"

 • Re: "Wesołowska i Mediatorzy": Sędzia Anna Maria Wesołowska powraca do TVN!

  Anna Maria Wesołowska nie zaskakuje, jak zwykle spokojna opanowana ale serial nie zawiódł czekam na kolejne ciekawe historie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Tak źle jeszcze nie było...

  ten serial taki sam mądry jak sędzia Anna Maria Wesołowska. Lekarze leczą bez kopert a wyroki wszystkie sprawiedliwe. Tylko pytanie do niewinnego o co prosi sąd. Niewinny o nic nie musi prosić

 • Re: "Belle epoque": Konstancja zabiła Jana i... serial?

  Ten serial był skazany na porażkę gdyż typowy leming ogląda w TVN programy typu "sedzia anna maria wesołowska", "dlaczego ja", "jak mogłeś mi to zrobić", "szkło kontaktowe" (czy coś o tej tematyce), natomiast normalnych oglądaczy TV odrzuca jednak ta żenująca polityczna szczujnia na obecny rząd, propaganda anty-polska i całkowity brak obiektywizmu.

 • Re: "Wesołowska i mediatorzy" ściągnięci z anteny

  Taki serial to super nie jeden przemyślał czy opłaca się zrobić jakieś przestępstwo lub wykroczenie żeby się spotkać na sali rozpraw lubiłem ten serial był ok tym bardziej że prowadziła pani Wesołowska. Wystarczyło że usłyszałem pani głos wszystko odkładałem i śledziłem cały odcinek . Dla Pani mój przydomek to Anna Maria Wesołowska ...

 • Re: "Pielęgniarki": Nowy serial paradokumentalny Polsatu

  haha druga "sędzia Anna Maria Wesołowska" - jedno im nie wyszło, to teraz będą naśladować "na dobre i na złe". Żal! Na dobre i na złe - nie do pobicia, bo to zajefajny serial!! :) Na dobre i na złe GÓRĄ !!!!!!!!

 • Re: Nadzy we...

  nasze polskie seriale to dopiero jest szok! Do puki ludzie myślą że serial M jak Miłość jest na faktach,a Anna Maria Wesołowska to prawdziwe rozprawy sądowe w tym kraju jeszcze długo będziemy mieli taki rząd drogą energie i paliwo po 5 złotych