• Informacje na temat:

  anna marzec

Artykuły na temat: anna marzec
 • Anna Popek: Kończymy, kiedy inni zaczynają

  ..."My kończymy, kiedy inni dopiero zaczynają dzień" – Anna Popek zachwala swój nowy program „Dzień dobry, Polsko!".

 • Gwiazdy muzyki powiedziały - marzec 2017

  O czym opowiadali w wywiadach polscy i zagraniczni wokaliści i muzycy? Sprawdźcie nasze zestawienie.

 • Anna Dymna kończy 60 lat

  Anna Dymna, znakomita aktorka filmowa i teatralna, niezapomniana Barbara Radziwiłłówna w filmie Janusza Majewskiego i Ania Pawlakówna z komedii o "samych swoich", kończy w środę 60 lat.

 • Anna Dereszowska: Nie mam czasu

  Anna Dereszowska to jedna z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Lista spektakli, w których można ją teraz zobaczyć jest długa. W marcu w teatrze zagra aż 27 razy. Gwiazda z braku czasu musi odrzucać nowe propozycje. Zawodowy grafik aktorki jest wypełniony do końca przyszłego roku.

 • Liroy wygrał wybory. Zasiądzie w Sejmie

  Niecałe 23 tysiące głosów (22614) wystarczyło, aby Piotr Marzec czyli Liroy świętował wygrane wybory w swoim okręgu.

 • Pierwszy w Polsce serial o gejach

  Powstaje pierwszy w Polsce serial , którego głównymi bohaterami będzie grupa homoseksualnych przyjaciół. Premiera "Queer family" planowana jest na marzec 2007 roku. Pilotażowe odcinki wyemitują dwie stacje telewizyjne - informuje "Życie Warszawy".

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • Herbuś i Mucha wspólnie na planie!

  Luksusowe wnętrza, wielkie pieniądze i romanse. Ukryte życie hotelu. A do tego jaki personel! Edyta Herbuś, Anna Mucha, Laura Samojłowicz i Agnieszka Więdłocha wystąpią w nowym serialu.

 • Filmowe hity na Wielkanoc. Co oglądać w telewizji?

  ...1,5 tys. pasażerów. Marzec 1997 roku - James Cameron realizuje "Titanica", historię statku-legendy, miłości biednego malarza Jacka do arystokratki Rose i o odchodzeniu starego świata. Film(...) części zostały przerwane, aktor nie próżnuje. Ćwiczy jazdę na motorze na torze w Anglii, gdzie widziano go w trakcie wykonywania akrobacji na jednym kole. "Anna Karenina" - TVP Kultura, godz. 20:10

 • "Świat według Kiepskich": Co w nowym sezonie?

  ...supermodnych butów, ale nie będzie go stać na spełnienie tej zachcianki. Dojdzie do potwornej awantury, załamany Waldek ucieknie z domu - mówi Anna Ilczuk. - Jedną z atrakcji nowego sezonu będzie pojawienie się(...) odcinków zaplanowano na marzec. Gościnnie wystąpią m.in.: Sylwia Gliwa (jako celebrytka Kim Karabashian), Jan Jankowski w roli młodego Ferdka oraz Urszula Dębska jako młoda Halinka. Artur Krasicki...