• Informacje na temat:

  anna matysiak tancerka

Artykuły na temat: anna matysiak tancerka
 • Anna Matysiak zachwycona strojami z lat 20. Zamierza czerpać z nich inspiracje

  Gdy zakryję tatuaże, dobrze wpisuję się w stylistykę lat 20. – twierdzi Anna Matysiak. Aktorka zachwyciła się strojami z epoki międzywojnia na planie serialu „Bodo”. Zamierza nawet przemycać elementy ówczesnej stylistyki do swojej codziennej garderoby.

 • "Klan": Anna Matysiak została instruktorką tańca i aktorstwa

  Anna Matysiak, czyli Ramona z „Klanu”, ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Postanowiła jednak, zamiast wybrać się na urlop, dołączyć w czasie wakacji do grona instruktorów prowadzących zajęcia na warsztatach dla uzdolnionych dzieciaków organizowanych w Broku.

 • "Klan": Ramona marzy o lepszym życiu

  Ostatnio zszokowała wszystkich przyznaniem się do stosowania drakońskiej diety. Choć te czasy ma już za sobą, nadal olśniewa szczupłą figurą. Anna Matysiak zdradza również, jak czuje się na planie najstarszej polskiej telenoweli.

 • "Klan": "Dziewczyny robiły różne głupoty"

  Żeby dobrze wyglądać, trzeba jeść, a nie nie jeść – mówi Anna Matysiak. Aktorka jest miłośniczką zdrowego stylu życia: odpowiedniego odżywiania w połączeniu z aktywnością fizyczną. Chętnie jeździ na rowerze, ćwiczy na siłowni i tańczy pole dance. Twierdzi, że dzięki temu nie tylko dobrze wygląda, ale także mniej choruje. Nawyk aktywnego trybu życia wyniosła jeszcze ze szkoły baletowej.

 • Mariusz Zaniewski: Z czarnego charakteru w amanta

  ...próbować odzyskać ukochaną? Skądś już znamy ten scenariusz! W "Przyjaciółkach" aktor wciela się w rolę Piotra Matysiaka, ojca Oli (Dominika Janik) i adoratora Ingi (Małgorzata Socha). W 3. sezonie jego bohater przebywa w Szwajcarii, gdzie wyjechał po to, by jego córka mogła pobyć z matką (Anna Gzyra). Tym samym złamał serce Indze, która angażując się w ten związek poświęciła relację z Rafałem (Michał...

 • Miała w życiu chwilę załamania

  Anna Matysiak nigdy nie przypuszczała, że będzie aktorką. A jednak, dzięki wygranemu castingowi do serialu "Tancerze", próbuje swoich sił w takiej właśnie roli. "Szkoła aktorka? Nie, na to się już nie zdecyduję" - żartuje.

 • Miała w życiu chwilę załamania

  Anna Matysiak nigdy nie przypuszczała, że będzie aktorką. A jednak, dzięki wygranemu castingowi do serial u "Tancerze", próbuje swoich sił w takiej właśnie roli. "Szkoła aktorka? Nie, na to się już nie zdecyduję" - żartuje.

Wideo na temat: anna matysiak tancerka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.