• Informacje na temat:

  anna mucha dariusz wnuk

Artykuły na temat: anna mucha dariusz wnuk
 • Mucha wróciła na plan "M jak miłość"

  Madzia Marszałek znowu będzie częstym gościem w życiu bohaterów "M jak miłość". Grająca ją Anna Mucha, choć jest bardzo zajętą mamą małej Stefanii, wróciła na plan.

 • "M jak miłość": Facet Madzi jest żonaty!

  W serialu "Ma jak miłość" zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Spoliczkowała kochanka

  Wkrótce Madzia (Anna Mucha) przyłapie na zdradzie swojego ukochanego Michała (Dariusz Wnuk). Czy to oznacza definitywny koniec ich szalonego romansu? Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłośc".

 • "M jak miłość": Wykorzysta go i porzuci?

  Paweł (Rafał Mroczek) z każdym dniem coraz bardziej będzie pod wrażeniem swojej pięknej szefowej Izy (Sandra Staniszewska), Madzia (Anna Mucha) zaś postanowi zamieszkać z Michałem (Dariusz Wnuk).

 • "M jak miłość": Za kratkami?

  Tego Paweł (Rafał Mroczek) się nie spodziewał: okaże się, że Michał (Dariusz Wnuk) złożył na niego skargę o... pobicie. Zduński usłyszy to od dzielnicowego, który pewnego dnia wręczy mu wezwanie na(...), na co policjant zagrozi mu aresztem. Tymczasem Madzia (Anna Mucha), wściekła na byłego kochanka, spotka się z nim. Zażąda, by odwołał zeznania, bo przecież obydwoje wiedzą, że Paweł go nie uderzył...

 • Miłosne rozterki

  Magda (Anna Mucha) będzie miała dla Pawła (Rafał Mroczek) niespodziankę. Pewnego dnia, gdy wybiorą się na piknik, wręczy mu wizytówkę biznesmena, z którym miał się niedawno spotkać w sprawie pracy(...). Zduński wyczuje, że coś jeszcze chce mu powiedzieć. Magda zwierzy mu się, że rozmawiała z Michałem (Dariusz Wnuk) i może będzie z nim pracować. - Zwariowałaś? Po tym wszystkim, co się wydarzyło...

Zdjęcia na temat: anna mucha dariusz wnuk