• Informacje na temat:

  anna mucha i filip bobek

Artykuły na temat: anna mucha i filip bobek
 • Nowe wcielenie Filipa Bobka!

  Kolejna rola Filipa Bobka w nowym serialu TVN pt. "Prosto w serce" zapewni mu jeszcze większą sympatię widzów niż Marek Dobrzański z "BrzydUli". Sprawdź, dlaczego!

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • Filip Bobek: Wiem, co mnie czeka

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce". - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Anna Mucha bokserką!

  Anna Mucha w nowym serialu telewizji TVN - "Prosto w serce", wcieli się w rolę bokserki z małego miasteczka, która przenosi się do Warszawy.

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".

 • Anna Mucha w klubie go go!

  Anna Mucha jako Monika Milewska z "Prosto w serce" dla miłości zrobi wszystko. Poznaj szczegóły!

 • Mucha zauroczona Bobkiem

  Na planie nowego serialu "Prosto w serce" między odtwórcami głównych ról: Filipem Bobkiem i Anną Muchą iskrzy na potęgę

 • Mucha czy Trzebiatowska?

  Ich drogi wciąż się schodzą. Obie grały w "Teraz, albo nigdy!", choć Anna Mucha miała tam epizodyczną rolę, królowała Marta Żmuda Trzebiatowska. Obie występowały też w "Tańcu z gwiazdami", ale tym(...) serialach. TVN postawił na Muchę. Seksowna bokserka Monika przyjeżdża z prowincji do dużego miasta i zatrudnia się w prężnej firmie. Tam znajduje miłość. Zakochuje się w niej sam prezes (Filip Bobek...

 • Anna Mucha: Co ją łączy z Filipem Bobkiem?

  Anna Mucha prowokuje śmiałymi wypowiedziami, futrami, skąpymi strojami, a nawet romansami. Robi wszystko, by o niej mówiono. Na razie na tym zyskiwała, ale zachwyt zaczyna zmieniać się w... przesyt.

Zdjęcia na temat: anna mucha i filip bobek
Wideo na temat: anna mucha i filip bobek
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...

Dyskusje na temat: anna mucha i filip bobek
 • Re: "Komisarz Alex": Alex zostanie najlepszym kumplem nowej policjantki

  Komisarz Alex Sezon 7 Na Planie Policja Basia Kruk (Klaudia Halejcio) Agnieszka Orlicz (Julia Pietrucha) Bartek Orlicz (Filip Bobek) Joanna Szmidt (Maja Hirsch) Natalia Szmidt (Anna Mucha) Karolina Bromska (Katarzyna Cichopeka) Paulina Bromska (Kinga Rusin) Ewa Puchała (Oliwia Dabrowska) Tomek Puchała (Rafał Maserak)

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Filip Bobek jest bardzo przystojny i utalentowany, a Anna Mucha bardzo dobrze gra.Moim zdaniem, a wiemy, że każdy ma własne zdanie, więc nikogo zdanie w żaden sposób nie meguję.

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  chcę jeszcze coś dodać o tym serialu, jest okej bardzo mi się podoba. Jak bym pracowała w tej firmie co Monika Milewska ( Anna Mucha ) to od razu bym się umówiła z jej szefem ( Filip Bobek ) . Co do Czarka to można się z niego uśmiać, zdecydowanie podoba mi się Artur Sagowski niż Czarek. W Każdą sobotę oglądam wszystkie odcinki, ciekawe jak się to skończy. Czy Artur się skapnie co jego

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  nasza wersja jest super w porównaniu z np. Jesteś moim życiem. Anna Mucha jest świetnie dobrana do tej roli, a Natalia Oreiro gra w tej telenoweli jak pomylona, w ogóle nie pasuje do charakteru bohaterki(...)chyba ktoś bardzo dawno oglądał oryginał. Ja zadałam sobie trud obejrzenia teraz tych parę odcinków i wcale się nie zgadzam, że Facundo Aranie nikt nie dorówna. Wręcz przeciwnie - jeśli Bobek nie

 • Re: Anna Mucha w klubie go go!

  Ogólnie aktorzy dobrani serial bardzo fajny !! Chciała bym żeby był inny serial z tymi samymi aktorami w roli głównej Anna Mucha i Filip Bobek !!

 • Re: "Ja też jestem z bidula"!

  Anna Mucha nie sepleni, ma świetną dykcję. Filip Bobek jest jak zwykle świetny.

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Filip Bobek nie jest w stanie nadrobić braków jakie prezentuje Mucha..reżyserzy popełnili wieli błąd obsadzając ja w tej roli, popłynęli na fali chwilowej popularności Muchy, która była chwilowa, gdyż poza udawaniem wielkiej gwiazdy nic nie ma do przekazania....totalny brak warsztatu aktorskiego i tyle....gdzie Anna Mucha, a gdzie Natalia Oreiro...gdzie Rzym, a gdzie Krym....

 • Re: "Ja też jestem z bidula"!

  Anna Mucha nie sepleni, ma świetną dykcję. Filip Bobek jest jak zwykle świetny. co ty bredzisz pierdoło!

 • Re: Prosto w serce

  Monika (Anna Mucha) niech się nie zgodzi ponieważ fajniej będzie kiedy Artur (Filip Bobek) i Monika będą razem : 3

 • Re: Początek znajomości Artura (Filip...

  czasem coś przeczytać o odtwórcach głównych ról, zanim wyrzuci się z siebie porcję jadu? Z obsady serialu tylko Anna Mucha i dzieci nie mają przygotowania aktorskiego w sensie ukończenia ST. Socha i Bobek np. są absolwentami PWST w Warszawie.