• Informacje na temat:

  anna mucha i weronika książkiewicz

Artykuły na temat: anna mucha i weronika książkiewicz
 • "Furioza": Weronika Książkiewicz przeszła metamorfozę

  Weronika Książkiewicz przeszła niezwykła metamorfozę. Aktorka zaczęła właśnie zdjęcia na planie nowego filmu twórcy "Polandji", Cypriana T. Olenckiego, zatytułowanego "Furioza". Jak teraz wygląda piękna gwiazda polskiego kina?

 • Żurek, Mucha i Książkiewicz singlami

  Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek oraz Wojciech Medyński zagrają razem w sztuce "Single i remiksy". Artyści pokażą ten spektakl widzom w wielu polskich miastach. Prapremiera już 30 września w Kielcach.

 • Mucha na deskach... teatralnych

  W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się próba medialna spektaklu "Single i remiksy", w którym główne role grają znani serialowi aktorzy: Anna Mucha ("M jak miłość"), Weronika Książkiewicz "Rezydencja"), Lesław Żurek ("Londyńczycy"), Wojciech Medyński (Plebania") i Katarzyna Glinka ("Barwy szczęścia").

 • "Single i remiksy" w Londynie

  Spektakl "Single i remiksy", w którym występują m.in. Weronika Książkiewicz i Anna Mucha, zaprezentowany zostanie gościnnie w Londynie!

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  Choć sezon urlopowy w pełni, nie wszystkie gwiazdy zdecydowały się na wakacje od mediów społecznościowych. W lipcu profile Barbary Kurdej-Szatan, Julii Wieniawy i Agnieszki Dygant zapełniły się zdjęciami z tropikalnych wczasów, podczas gdy Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska broniły sądów, Anna Mucha pozowała w sukience 6-letniej córki, Małgorzata Kożuchowska płakała na planie filmu Patryka...

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  .... Jego tanecznymi partnerkami były m.in. Małgorzata Foremniak (z nią związany był także prywatnie), Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Figura, Weronika Książkiewicz, Anna Mucha (wygrali 10. edycję programu), Julia Kamińska (wygrali 11. edycję "TzG"). Przypomnijmy, że w 13. edycji "TzG" zatańczą: Michał Szpak, Weronika Marczuk, Zbigniew Urbański, Jagna Marczułajtis, Kacper Kuszewski, Billguun...

 • Czy miniserial "Zziajani" będzie nowym wielkim hitem Dwójki?

  Producentka "rodzinki.pl" - Anna Jaroch-Okapiec - pracuje nad kolejnym projektem. Czy "Zziajani", bo taki tytuł nosić będzie nowy miniserial TVP2, do którego zdjęcia rozpoczną się lada moment, okażą się hitem na miarę opowieści o Boskich?

 • Międzyzdroje: Gwiazdy bliżej fanów

  .... Na spotkaniu z fanami pojawią się: Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek i Wojciech Medyński. Myśliwiec dodała, także w środę widzowie będą mieli szansę zobaczyć: Beatę Kawkę, Hannę(...), Piotr Machalica, Marian Opania, Hanna Banaszak i Anna Dereszowska. Jednym z głównych punktów programu, który niezmiennie od lat gromadzi tłumy widzów jest odciśnięcie dłoni przez artystów w Alei...

 • Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Myjak, Twórca Alei Gwiazd. Do Międzyzdrojów przyjechały już pierwsze gwiazdy, wśród nich m.in. Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Wojciech Medyński, Ewa Kasprzyk, Beata Kawka, Lesław Żurek. Festiwal to(...) i reżysera. Na scenie pojawią się m.in.: Stanisława Celińska, Mirosław Czyżykiewicz, Piotr Machalica, Marian Opania, Hanna Banaszak i Anna Dereszowska. Jednym z głównych punktów programu, który...

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

Zdjęcia na temat: anna mucha i weronika książkiewicz