• Informacje na temat:

  anna mucha jest jurora

Artykuły na temat: anna mucha jest jurora
 • Mucha i Karolak jurorami w show TVP?

  Anna Mucha i Tomasz Karolak będą jurorami nowego show TVP 1 "Talent zgłoś się - dopnij swego" - poinformował nieoficjalnie "Presserwis". Aktorski duet wesprze w obowiązkach jurora Roman Młodkowski.

 • Anna Mucha: Co dalej?

  ...pewne - narzekać już nie będzie! Jakie plany na najbliższe dni i miesiące ma artystka? Czy będzie odpoczywać od medialnego szumu? Jakie miejsce w swoim życiu przewidziała dla Marcela Sory? Anna Mucha(...)Ogromna radość i żywiołowy entuzjazm... W finale tanecznego show, w starciu z profesjonalistką Nataszą Urbańską, Mucha znów pokazała się z najlepszej strony. Kobiecość i wdzięk - to, czego zawsze...

 • Natasza Urbańska jurorem "YCD"

  Anna Mucha nie zasiądzie w fotelu jurora podczas 6. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Zastąpi ją... Natasza Urbańska.

 • Anna Mucha w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"?

  Anna Mucha jako jurorka w drugiej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance" zaskarbiła sobie zarówno tyle zwolenników, jak i przeciwników. Fani programu uważają, że w porównaniu do Ewy Chodakowskiej jest bardzo surową jurorką, która potrafi dogryźć każdemu uczestnikowi, inni z kolei cenią aktorkę za szczerość. A wy, tęskniliście za Anną Muchą na fotelu jurorskim?

 • "Dance Dance Dance": Ostra dyskusja między Kasią Stankiewicz i Anną Muchą

  Wszystko wskazuje na to, że druga edycja tanecznego show TVP2 będzie obfitowała w wiele emocjonujących momentów. Będzie dochodziło do konfrontacji nie tylko między tańczącymi gwiazdami ale także pomiędzy uczestnikami i jurorami.

 • Mucha w "YCD": Będę subiektywna

  O tym, czy Anna Mucha dobrze spisuje się w roli jurora "You Can Dance - Po prostu tańcz", będzie się można przekonać w marcu, ale już teraz aktorka opowiada o kulisach castingów do piątej edycji popularnego programu.

 • "Dance, Dance, Dance 2": Walka na parkiecie. Jak poradzi sobie nowa jurorka Anna Mucha?

  ... projektanta Roberta Kupisza dołączy Anna Mucha. Aktorka na sędziowskim fotelu zastąpi Ewę Chodakowską. "Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest, to, czy uczestnicy wciągną mnie(...) ludzie pokonują swoje słabości. Ja wiem, że to jest mega trudne. Chcę, żeby mnie wciągnęli w swoją własną historię. Trzymam za nich kciuki i jak cholera im zazdroszczę" - dodaje. "Ania jest osobą...

 • Jak zaśpiewa Mucha?

  Dziennikarz zasiądzie również w czwartym fotelu jurora. Zapowiada się zatem przebojowy odcinek. Repertuar odcinka jest bardzo zróżnicowany, od piosenki Bajmu, przez Wilki do Pawła Kukiza, czy Róż(...) - "Jedwab" (Róże Europy) 3. Monika Mrozowska - "In my arms" (Kylie Minogue) 4. Ela Romanowska - "Push the button" (Sugababes) 5. Żora Koroliov - "Niekochanie" (PIN) 6. Anna Mucha - "Lemon tree" (Fool's Garden...

 • Mucha w "You Can Dance"!

  Anna Mucha zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę w fotelu jurora programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Informację tę potwierdził przewodniczący jury Agustin Egurrola, a także telewizja TVN.

 • Anna Mucha: Jurorka emocji

  Doświadczony juror Michał Piróg zapowiada , że Anna Mucha nie będzie miała w "You Can Dance - Po prostu tańcz" łatwego zadania. Sama zainteresowana przyznaje, że nie ma pojęcia o tanecznych technikach, ale to nie przeszkadza jej w ocenie pracy, wysiłku, czy charakteru uczestników 5. edycji tanecznego show.

Zdjęcia na temat: anna mucha jest jurora