• Informacje na temat:

  anna mucha juz urodzila

Artykuły na temat: anna mucha juz urodzila
 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

 • Anna Mucha w ciąży!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z serialu "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników, aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

 • Anna Mucha: "Będzie biała sukienka"

  Anna Mucha zakończyła urlop macierzyński po urodzeniu drugiego syna, Teodora. W znakomitej formie wróciła do pracy na planie "M jak miłość". I jeszcze w tym miesiącu poprowadzi w Dwójce wielki koncert na żywo - "Sabat czarownic 5. Kielce 2014".

 • Mucha zauroczona Bobkiem

  Aktorka wyznała ostatnio pismu "Show", że jest zachwycona swoim kolegą! Mucha mówi, że Bobek jest "dżentelmenem starej daty, czaruje wszystkich dookoła i niewiele osób potrafi mu się oprzeć(...) jest najlepsze na świecie! - zachwala Mucha. - Ma niesamowicie rozwinięte kubki smakowe - śmieje się aktorka. Czy więc już wkrótce Filip zaprosi Anię na własnoręcznie przyrządzoną romantyczną kolację...

 • "Róbcie filmy" - zachęca Mucha

  ..."Moje 89 Pokolenie" to nowatorski projekt "crowdsourcingowego" filmu dokumentalnego, portretującego generację ludzi urodzonych w nowej Polsce. Reżyserem filmu jest młody twórca Paweł Jóźwiak-Rodan, a do akcji promującej projekt włączyła się znana aktorka Anna Mucha.

 • Wiemy, że urodzi dziewczynkę

  Wiemy już na pewno, że odtwarzana przez nią Kinga Zduńska urodzi dziewczynkę. Nada jej imię Magdalena. Kinga i Piotr (Marcin Mroczek) podejmą taką decyzję na cześć mamy chrzestnej dziecka, Magdy Marszałek (Anna Mucha). W życiu prywatnym Cichopek jeszcze nie zna płci swojego dziecka, gdyż jest dopiero w trzecim miesiącu ciąży.

 • Mucha wraca do "M jak miłość"

  Fani "M jak miłość" niebawem będą mogli ponownie zobaczyć Madzię Marszałek, w którą wciela się Anna Mucha.

 • Dzieci Cichopek i Muchy na planie "M jak miłość"

  Maluchy mają tam zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy, dzięki czemu mamy mogą się skupić na pracy. Katarzyna Cichopek i Anna Mucha mają dzieci w podobnym wieku. W grudniu ubiegłego roku Cichopek urodziła córkę, Helenkę, a miesiąc później na świat przyszedł syn Muchy, Teodor. - Przyjeżdżamy na plan z dziećmi. Ania i ja mamy wspólny pokój, w którym nasze dzieci się bawią. Między nimi jest...

 • "Dance Dance Dance": Już po finale! Kto wygrał drugą edycję?

  W wielkim finale drugiej edycji "Dance Dance Dance" zmierzyły się trzy duety - Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Kto okazał się najlepszy?

 • Zadebiutowały w roli mamy

  Swieżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa mają powody do radości. W tegoroczny Dzień Matki będą po raz pierwszy przyjmować życzenia.