• Informacje na temat:

  anna mucha ładna

Artykuły na temat: anna mucha ładna
 • Anna Mucha i Marcel Sora byli taką ładną parą. Co poszło nie tak?

  Przez niemal dekadę Anna Mucha (39 l.) i Marcel Sora stanowili parę, która budowała rodzinne więzi i wychowywała dwójkę dzieci. Niestety, wszystko runęło jak domek z kart.

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • "M jak miłość": Metamorfoza Anny Muchy

  Anna Mucha lubi dzielić się z fanami na Instagramie wiadomościami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Ostatnio wprawiła swoich obserwujących w zachwyt.

 • Wiśniewski: "Mucha nie siada"

  Zamieszania w programie "jak Oni śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii. "Mucha nie siada" - podsumował występ Anny Muchy.

 • "M jak miłość": Witaj w domu, Madziu!

  Lekarz opiekujący się Magdą (Anna Mucha) w końcu zdecyduje, że jego pacjentka może opuścić szpital. Gdy Budzyński (Krystian Wieczorek) się o tym dowie, natychmiast przyjedzie po ukochaną. - Cieszę się, że wracasz... Bo wiesz? Bez ciebie moje życie nie ma absolutnie żadnego sensu – powie ukochanej.

 • "Taniec...": Otylia już nie zatańczy

  W dziewiątym odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie triumfowała Anna Mucha, która dwukrotnie otrzymała maksymalną liczbę punktów od jury. Widzom najbardziej spodobała się jednak Natasza Urbańska. To publiczność zadecydowała także o tym, że z programem pożegnała się Otylia Jędrzejczak.

 • "M jak miłość": Kochanka czy żona?

  Postępowanie Olka z "M jak miłość" wobec Madzi (Anna Mucha) nie przysporzy Ci sympatii u widzów... - Domyślam się, bo ludzie często utożsamiają aktora z graną przez niego postacią. Pamiętam sytuację z Asią Osydą, która kiedyś grała w "Emce" negatywną rolę - znaczna część widowni nie zostawiała na niej suchej nitki. Na szczęście mnie tylko czasem ktoś pogrozi palcem, włos mi jeszcze z głowy nie...

 • Przełamać swoją nieśmiałość

  Dwa tygodnie temu ruszyła 13. edycja programu "Taniec z gwiazdami" i od razu zdobyła miliony widzów. Anna Wendzikowska - znana z wywiadów z gwiazdami i z serialu "M jak miłość" - uważana jest za jedną z faworytek tego show.

 • "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  ...komentarzem. Pani Oldze życzymy spełnienia w roli młodej mamy i wielu zawodowych wyzwań w przyszłości - dodaje Baranowska. Swój głos w sprawie niewłaściwego traktowania aktorów zabrała także Anna Mucha...

 • Nikt nic nie wie, czeski film...

  Gdy na ulicach Pragi hollywoodzka ekipa filmuje najnowszego Jamesa Bonda, Polacy kręcą western z Bogusławem Lindą. Polska kinematografia stoi w miejscu. W tym czasie czeski przemysł filmowy podbija świat.

Zdjęcia na temat: anna mucha ładna
 • Anna Mucha
Dyskusje na temat: anna mucha ładna