• Informacje na temat:

  anna mucha muszka

Artykuły na temat: anna mucha muszka
 • Mucha i Braciak razem w filmie... animowanym!

  Jacek Braciak, czyli Jerzy Polak z "Ja to mam szczęście!", i Anna Mucha, czyli Madzia Marszałek z "M jak miłość", użyczyli swoich głosów animowanym postaciom z filmu "Roman Barbarzyńca".

 • Anna Mucha zaśpiewa "Bzzzz"

  21 maja na ekranach kin zagoszczą roztańczone i rozśpiewane "Disco robaczki" - animowana komedia przygodowa w rytmie disco. Na planie "Disco robaczków" spotkali się Zbigniew Wodecki i Anna Mucha.

 • Kuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę?! Myślał, że nikt nie zauważy!

  ...jakiegoś czasu w sieci wrzały plotki, że Kuba i Anna Mucha wrócili do siebie po latach przerwy, a oni tylko podsycali te doniesienia i absolutnie temu nie zaprzeczali.  Gdy plotki nieco przycichły, to(...) Anny Muchy!  "Czy tam przypadkiem nie usiadła muszka?", "To Mucha!", "A co to za pani siedzi z tyłu?", "Zdradzisz, kim jest tajemnicza brunetka?" - dopytywali się komentujący.  Kuba oczywiście, jak...

 • Wodecki porzuca Maję dla Muchy. Anny Muchy

  Na planie "Disco Robaczków", animowanej komedii przygodowej w rytmie disco, spotkali się Zbigniew Wodecki i Anna Mucha.

 • Co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach?

  ...już przygotowane na ich ślub! - ujawniła Anna Mucha. - Nie mogę zbyt wiele zdradzić. Powiem tylko tyle, że będzie... biała sukienka. Czy zatem Madzia rozbije związek Pawła z Alą i sama weźmie z nim...

 • Mucha: Kariera za wszelką cenę

  Długo i ciężko Anna Mucha pracowała na swój wizerunek. A gdy wreszcie wspięła się na szczyt, została gwiazdą show-biznesu. Teraz dla kariery i sławy jest skłonna poświęcić nawet miłość kochanego mężczyzny.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...pracuje w prestiżowym domu mody Febo & Dobrzański, a panna Suarez w "Mode", topowym czasopiśmie o modzie - i kompletnie nie potrafią się w nim odnaleźć. Szczególnie estetycznie. Dziewczyny nie znają się(...) zarzucić canona, zapuścić włosy, by w kolorowej tunice przemierzać miasto niczym sama panna Olkowicz. Polki mają skłonność do upodobniania się do bohaterek naszych tasiemców. Po "Majce" emisję ma nowa...

 • Tomasz Karolak jako... Nerwal

  Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi - mistrzowi gitary o prawdziwie heavymetalowej duszy, który do każdego występu roztańczonych i rozśpiewanych "Disco robaczków" próbuje przemycać ulubione motywy z historii hard rocka.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

Zdjęcia na temat: anna mucha muszka
Dyskusje na temat: anna mucha muszka