• Informacje na temat:

  anna mucha natalia

Artykuły na temat: anna mucha natalia
 • Mucha, Musiał i akcja "Pacyfa"

  Gwiazdy lubią pomagać, a kiedy w grę wchodzi pomoc dla potrzebujących dzieci, robią to jeszcze chętniej. Pod hasłem "Kup Pacyfę - wspieraj dzieci" Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Kisio, Aleksandra Mikołajczyk, Julia Pietrucha i Ian Dow, a także Maciej Musiał, wspierają akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 • Natalia Kukulska: "Wierność jest nudna"

  Niedawno odbyły się zdjęcia do teledysku do "Wierność jest nudna". Obok samej Natalii Kukulskiej w klipie pojawią się także gwiazdy filmu: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Emilia Komarnicka i Katarzyna Glinka. Film w reżyserii Piotra Wereśniaka (m.in. "Nie kłam, kochanie", "Zakochani") do kin trafi 21 stycznia 2011 roku. Za scenariusz...

 • Anna Mucha: Ponosi ją w ringu

  Anna Mucha przyznaje, że w trakcie treningów bokserskich, na które uczęszcza w czasie realizacji serialu "Prosto w serce", czasem ponoszą ją emocje.

 • Anna Mucha: Czas na boks!

  Kto oglądał "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro wie już, o czym będzie nowa produkcja TVN. Serial "Prosto w serce" jest bowiem adaptacją argentyńskiej telenoweli. W naszej wersji Kopciuszka, czyli Monikę Milewską, zagra Anna Mucha. Uboga dziewczyna szuka pracy w dużym mieście. Tak poznaje królewicza - bogatego biznesmena oraz zapalonego kierowcę rajdowego, Artura Sagowskiego. Mimo dzielących...

 • Mucha zakochana w Bobku

  Należą do dwóch różnych światów. Monika Milewska (Anna Mucha) jest piękna, zdolna i ambitna, ale biedna jak mysz kościelna. Matka, która nie radziła sobie z dorosłym życiem, oddała ją do domu dziecka. Dziewczyna marzy o studiach, ale musi zarabiać na życie, biorąc udział w walkach bokserskich. Ma zresztą do tego talent i sporo walk kończy przed czasem, posyłając rywalki na deski celnym prawym...

 • Mucha celuje "prosto w serce"

  Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

 • Muchę obejrzało 2,6 mln widzów

  ...w rolach głównych. Bohaterka Monika Milewska (w tej roli Anna Mucha), która jest zawodową bokserką, zawsze miała w życiu pod górkę. W dzieciństwie została opuszczona przez swoją matkę i wychowywała...

 • Ulubieńcy widzów w nowych rolach

  Anna Mucha i Filip Bobek w opowieści o uczuciu, które pokonuje wszystkie przeszkody.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny.

Zdjęcia na temat: anna mucha natalia
Dyskusje na temat: anna mucha natalia
 • Re: "Komisarz Alex": Alex zostanie najlepszym kumplem nowej policjantki

  Komisarz Alex Sezon 7 Na Planie Policja Basia Kruk (Klaudia Halejcio) Agnieszka Orlicz (Julia Pietrucha) Bartek Orlicz (Filip Bobek) Joanna Szmidt (Maja Hirsch) Natalia Szmidt (Anna Mucha) Karolina Bromska (Katarzyna Cichopeka) Paulina Bromska (Kinga Rusin) Ewa Puchała (Oliwia Dabrowska) Tomek Puchała (Rafał Maserak)

 • Re: Anna Mucha czeka na drugie dziecko!?

  może i pracuje, ale nie zarabia tyle co mucha

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Psuje film. Jest tyle świetnych aktorów więc dlaczego ona? Nie pasuje to niej ta rola. Jest bardzo sztuczna poprostu

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  , gdyż poza udawaniem wielkiej gwiazdy nic nie ma do przekazania....totalny brak warsztatu aktorskiego i tyle....gdzie Anna Mucha, a gdzie Natalia Oreiro...gdzie Rzym, a gdzie Krym....(...)Nie byłam wielkim fanem serialu "Jesteś moim życiem". Dopiero teraz obejrzałam go z grubsza w internecie. I jeśli serial " Prosto w serce" jest kręcony na jego wzór to jest kompletną klapą. Anna

 • Re: Anna Mucha: Tango desperado

  KOPIA SOS MI VIDA!!! Nikt nie jest wstanie tak dobrze zagrać głównych ról tak jak zagrali: Natalia Oreiro i Facundo Arana !!! ORGINAŁ TO ORGINAł!!!!

 • Nowy numer "Świata Seriali"

  Anna Mucha...contra...Natalia Oreiro...z czym do ludzi Anka ? ;p

 • Re: Monika weźmie Artura za... szofera!

  Anna Mucha w tym serialu ma grać podobne sceny jak Natalia Oreiro. A czy podobne są do siebie - sami oceńcie.

 • Re: Artur w areszcie!

  Mi się tylko w serialu podoba Anna Mucha a tak to to nieee jest zarozumiała i robi siebie nie wiadmo kogo! Ja jestem fanką Małgorzaty Sochy lubie ją bardzo ponieważ jest skromna i ogolnie ma prezentację jest bardzo ładna!.

 • Re:

  A ja uważam, iż Anna Mucha bardzo dobrze gra w serialu prosto w serce,jednak nie ma takiego charakteru jak Natalia Oreiro.

 • Re: Prosto w serce

  Zgadzam się ta Natalia jest niepotrzebna i gra tu dlatego że Anna Mucha była w ciązy.To oczywiste ż monika jest lepszai razem z arturem bedą najlepszą parą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!