• Informacje na temat:

  anna mucha płeć dziecka

Artykuły na temat: anna mucha płeć dziecka
 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych w czerwcu

  ..., a wreszcie Anna Mucha zaprezentowała się na Instagramie topless. W międzyczasie Maciej Stuhr po raz kolejny tłumaczył się ze swojego żartu o tupolewie, a Facebook zapełnił się zdjęciami pociech celebrytów z okazji Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Kto wygrał w walce o popularność?

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  Choć sezon urlopowy w pełni, nie wszystkie gwiazdy zdecydowały się na wakacje od mediów społecznościowych. W lipcu profile Barbary Kurdej-Szatan, Julii Wieniawy i Agnieszki Dygant zapełniły się zdjęciami z tropikalnych wczasów, podczas gdy Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska broniły sądów, Anna Mucha pozowała w sukience 6-letniej córki, Małgorzata Kożuchowska płakała na planie filmu Patryka...

 • "M jak miłość": Baby boom

  Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

 • Wiemy, że urodzi dziewczynkę

  Wiemy już na pewno, że odtwarzana przez nią Kinga Zduńska urodzi dziewczynkę. Nada jej imię Magdalena. Kinga i Piotr (Marcin Mroczek) podejmą taką decyzję na cześć mamy chrzestnej dziecka, Magdy Marszałek (Anna Mucha). W życiu prywatnym Cichopek jeszcze nie zna płci swojego dziecka, gdyż jest dopiero w trzecim miesiącu ciąży.