• Informacje na temat:

  anna mucha pokazuje

Artykuły na temat: anna mucha pokazuje
 • Wędrówka z Anną Muchą

  Zgodnie z polską tradycją na wigilijnym stole zawsze stoi pusty talerz dla zbłąkanego wędrowca. Zwykle jednak czysty wraca do z powrotem do kuchni. Anna Mucha postanowiła sprawdzić, co się dzieje(...) Mucha, ale wbrew pozorom znana twarz wcale nie otwierała jej każdych drzwi. Wręcz przeciwnie, często zatrzaskiwano jej je przed nosem. I wiele czasu minęło, zanim w końcu znalazła rodzinę, która zaprosiła...

 • Anna Mucha: Co jej opadło po ciąży?

  W najbliższym odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" na kanale Polsat Cafe prowadzący program Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków pochwalą strój Anny Muchy.

 • Mucha na deskach... teatralnych

  W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się próba medialna spektaklu "Single i remiksy", w którym główne role grają znani serialowi aktorzy: Anna Mucha ("M jak miłość"), Weronika Książkiewicz "Rezydencja"), Lesław Żurek ("Londyńczycy"), Wojciech Medyński (Plebania") i Katarzyna Glinka ("Barwy szczęścia").

 • Anna Karczmarczyk w "Dance, Dance, Dance2": Spotykałam się z tekstami, że jestem za gruba

  Anna Karczmarczyk jest jedną z gwiazd programu TVP "Dance, Dance, Dance 2". Podczas treningów do trzeciego odcinka tanecznego show, aktorka zdobyła się na niezwykle poruszające wyznanie. Co powiedziała?

 • Mucha: "Fochy" na planie serialu

  Anna Mucha jest przekonana, że wywoływanie skandali pomaga w karierze. Dlatego nie stroni od afer. Ostatnio kaprysi i daje popalić kolegom z planu.

 • ​Anna Mucha i Antoni Królikowski zamiast Sławomira! Zmiany w TVP!

  Widzowie TVP nie zobaczą kolejnego sezonu programu "Big Music Quiz". Prowadzony przez autora przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomira Zapałę show, z powodu słabych wyników oglądalności, znika z anteny. W to miejsce wchodzi nowy program, którego gwiazdami będą ​Anna Mucha i Antoni Królikowski.

 • Anna Mucha w nowym serialu TVP "Uwikłani"

  ..."Uwikłanych" znaleźli się: Karolina Frankowska, Maciej Rybiński, Patrycja Baranowicz i Remigiusz Grzela. Serial reżyserowany będzie przez trio: Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski i Anna Jadowska. Premiera...

 • Mucha gotowa zaliczyć odlot

  .... Filmy mają być pokazywane w sierpniu podczas Air Show. Obecna na konferencji w Radomiu Anna Mucha, która jest ambasadorka festiwalu, podkreślała, że poprzez festiwal w Radomiu chce zarazić młodych(...), o wysokim poziomie artystycznym" - poinformowała podczas wtorkowej konferencji prasowej dyrektor artystyczny festiwalu Anna Wróblewska. Głównym elementem festiwalu jest tradycyjnie konkurs dla młodych...

 • "Pitbull. Nowe porządki": W tym filmie występują prawdziwi gangsterzy

  Nowy obraz Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" to pierwszy polski film, który tak odważnie pokazuje świat polskich przestępców.

 • Polskie "Gotowe na wszystko"?

  Cztery przyjaciółki z liceum medycznego spotykają się kilkanaście lat po ukończeniu szkoły. Już pierwsze spotkanie pokazuje, że "dorosłe" życie nie ułożyło się na miarę ich nastoletnich marzeń i oczekiwań.

Wideo na temat: anna mucha pokazuje
 • Anna Mucha bezradna! Chodzi o dzieci!

  Anna Mucha zabrała głos w sprawie udostępniania wizerunku małych dzieci w mediach społecznościowych. Aktorka, która jest mamą 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora, należy do osób, które dbają o to, aby nie pokazywać publicznie twarzy swoich pociech. "Dzieci w Polsce, nasze dzieci, nie są w żaden sposób chronione. Nawet, jeśli teoretycznie prawo chroni dzieci, to faktycznie nie są w żaden

Dyskusje na temat: anna mucha pokazuje