• Informacje na temat:

  anna mucha polska aktorka

Artykuły na temat: anna mucha polska aktorka
 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Mucha w jury programu "Dance Dance Dance"

  Krążące od kilku dni plotki zostały oficjalnie potwierdzone. Telewizja Polska właśnie ogłosiła, że Anna Mucha dołączyła do składu jurorskiego show "Dance Dance Dance". Zastąpi Ewę Chodakowską, która w poprzedniej edycji programu oceniała uczestników razem z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem.

 • Anna Mucha: Seksowne zdjęcie z okazji urodzin

  Z okazji 39. urodzin na swoim Instagramie Anna Mucha opublikowała gorące zdjęcie! Fani aktorki nie mogli powstrzymać zachwytu. Nie zapomnieli też o złożeniu życzeń urodzinowych!

 • Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a

  Anna Mucha zabrała głos w związku z planami wysadzenia zabytkowego mostu w Plichowicach na Dolnym Śląsku. Ma do tego podczas kręcenia najnowszej części "Mission Impossible". Aktorka nie zgadza się na zniszczenie obiektu i zwróciła się bezpośrednio do Toma Cruise'a.

 • Anna Mucha: Ponosi ją w ringu

  Anna Mucha przyznaje, że w trakcie treningów bokserskich, na które uczęszcza w czasie realizacji serialu "Prosto w serce", czasem ponoszą ją emocje.

 • "Dance, Dance, Dance 2": Walka na parkiecie. Jak poradzi sobie nowa jurorka Anna Mucha?

  ... projektanta Roberta Kupisza dołączy Anna Mucha. Aktorka na sędziowskim fotelu zastąpi Ewę Chodakowską. "Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest, to, czy uczestnicy wciągną mnie(...) i dziennikarskie pary - Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką oraz prowadzący "Pytanie na śniadanie"  Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Najwięcej emocji wzbudzają męskie duety. Mowa o aktorach...

 • Mucha i Janiak w wirtualnym show

  Aktorka Anna Mucha oraz prezenter Olivier Janiak to kolejne gwiazdy, które już w październiku zaproszą wszystkich do udziału w wirtualnym telewizyjnym show, w którym każdy może zostać prawdziwą gwiazdą.

 • Aktorka Anna Mucha znallazła się w jury festiwalu filmowego Oskariada, który w środę, 18 kwietnia rozpoczyna się w warszawskiej Kinotece.

 • "Dance Dance Dance": Spięcie między Muchą a Nowakowską

  Pojawienie się Anny Muchy w jury "Dance Dance Dance" wprowadziło niemałe zamieszanie. Aktorka i Ida Nowakowska weszły w polemikę. Powód? Występ jednego z duetów, który nie kryje rozczarowania opiniami jury.

 • Anna Mucha w ciąży!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z serialu "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników, aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

Zdjęcia na temat: anna mucha polska aktorka
Wideo na temat: anna mucha polska aktorka
 • Anna Mucha bezradna! Chodzi o dzieci!

  Anna Mucha zabrała głos w sprawie udostępniania wizerunku małych dzieci w mediach społecznościowych. Aktorka, która jest mamą 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora, należy do osób, które dbają o to(...) taki wizerunek" - przestrzega aktorka. (Wideoportal/x-news)

Dyskusje na temat: anna mucha polska aktorka