• Informacje na temat:

  anna mucha z aparatem

Artykuły na temat: anna mucha z aparatem
 • Anna Mucha oburzona: Niech mi udowodnią ustawki!

  Anna Mucha (33 l.) w najnowszym wywiadzie zaklina rzeczywistość i przekonuje, że miano "królowej ustawek" przyznano jej niesłusznie!

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej

 • Anna Mucha reżyserką!

  Anna Mucha podjęła wyzwanie zrobienia filmu zgodnie z wymogami konkursu "Bierzcie i Kręćcie". Realizując 10-minutowych "Wędrowców", udowodniła, że wystarczy pomysł, ekipa i zapał.

 • Mucha wraca do "M jak miłość"

  Fani "M jak miłość" niebawem będą mogli ponownie zobaczyć Madzię Marszałek, w którą wciela się Anna Mucha.

 • Kariera Muchy się kończy?

  ...zdjęć zalotna, roześmiana. Choć ostatnio raczej nie jest jej do śmiechu... Co robi nie tak, że serc widzów już nie podbija? Serial "Prosto w serce", którego Anna miała być wielką gwiazdą, nie odniósł(...) Anna chwaliła się swymi cudownymi możliwościami: - Jestem lepsza od viagry. Działam na milion jednocześnie i mam to jeszcze na piśmie - mówiła. Ale ta czyniąca cuda z facetami viagra, gdy jest...

 • Anna Mucha nakręciła film

  Anna Mucha zrealizowała autorski projekt filmowy "Wędrowcy", który weźmie udział w konkursie "Bierzcie i Kręćcie", towarzyszącym niezależnemu festiwalowi filmowemu Off Plus Camera.

 • Wszedł za Muchą do ginekologa!

  ..."Bandyta" - tak aktorka serialu "Prosto w serce" nazywa swojego psychofana z aparatem. Nie ukrywa, że planuje wytoczyć mu proces sądowy. "Narusza moją prywatność i ciągle robi mi zdjęcia" - skarży się "Przekrojowi". Mężczyzna śledzi ją nawet wtedy, gdy gwiazda odwiedza rodziców, idzie do lekarza czy na pogrzeb. Zagrożona czuje się szczególnie teraz, kiedy spodziewa się dziecka. ZOBACZ...

 • Wdzięki Muchy już nie kuszą?

  Coraz mniej propozycji ról i tylko nieliczne zaproszenia do sesji zdjęciowych... Czyżby dobra passa Anny Muchy właśnie się kończyła?

 • One naprawdę się nie cierpią!

  Kinga (Katarzyna Cichopek) rozmawia z Magdą (Anna Mucha) przez telefon - i niechcący włącza głośnik. A tuż obok siedzi Mirka (Andżelika Piechowiak)... Czy Kwiatkowska podsłucha coś naprawdę ciekawego? Z pewnością to będzie wybuchowy telefon!

 • "Róbcie filmy" - zachęca Mucha

  "Moje 89 Pokolenie" to nowatorski projekt "crowdsourcingowego" filmu dokumentalnego, portretującego generację ludzi urodzonych w nowej Polsce. Reżyserem filmu jest młody twórca Paweł Jóźwiak-Rodan, a do akcji promującej projekt włączyła się znana aktorka Anna Mucha.