• Informacje na temat:

  anna mucha z dzieckiem

Artykuły na temat: anna mucha z dzieckiem
 • Anna Mucha: Aktorstwo miało być tylko zabawą

  ...26 kwietnia skończyła 40 lat, a 6 maja minęło 30 lat od momentu, kiedy widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranie. Anna Mucha wspomina pierwsze kroki w świecie filmu i mówi o swoim największym sukcesie zawodowym.

 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Mucha: To film, którym będę się chwalić! Mija pięć lat od premiery "Sąsiadów"

  ..."To film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - tak dokładnie pięć lat temu, przed premierą filmu "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza, mówiła Anna Mucha.

 • Anna Mucha bokserką!

  Anna Mucha w nowym serialu telewizji TVN - "Prosto w serce", wcieli się w rolę bokserki z małego miasteczka, która przenosi się do Warszawy.

 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

 • Anna Mucha w ciąży!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z serialu "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników, aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

 • Anna Mucha na sportowo

  ..."Ruszanie się mam we krwi" - przyznaje Anna Mucha, nowa ambasadorka jednej z najpopularniejszych film odzieżowo-obuwniczych. Aktorka będzie zachęcać Polaków do aktywnego trybu życia, a jej w utrzymaniu formy pomaga... mała córeczka.

 • Mucha wróciła na plan "M jak miłość"

  Madzia Marszałek znowu będzie częstym gościem w życiu bohaterów "M jak miłość". Grająca ją Anna Mucha, choć jest bardzo zajętą mamą małej Stefanii, wróciła na plan.

 • Anna Mucha promuje bezpieczny wypoczynek

  ...31 lipca warszawską Stację Mercedes odwiedzili nietypowi goście - Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz... Anna Mucha.

 • Anna Mucha jurorką w nowym show

  Gra w serialach, sztukach teatralnych i filmach. Podróżuje, pisze, prowadzi portal, projektuje. A do tego wychowuje dwójkę dzieci! Już niedługo Anna Mucha stanie przed kolejnym wyzwaniem.

Zdjęcia na temat: anna mucha z dzieckiem
Wideo na temat: anna mucha z dzieckiem
 • Anna Mucha bezradna! Chodzi o dzieci!

  Anna Mucha zabrała głos w sprawie udostępniania wizerunku małych dzieci w mediach społecznościowych. Aktorka, która jest mamą 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora, należy do osób, które dbają o to, aby nie pokazywać publicznie twarzy swoich pociech. "Dzieci w Polsce, nasze dzieci, nie są w żaden sposób chronione. Nawet, jeśli teoretycznie prawo chroni dzieci, to faktycznie nie są w żaden

 • "M jak miłość": Anna Mucha o Magdzie

  Anka (Weronika Rosati) zaprosiła Magdę (Anna Mucha), przyjaciółkę z czasów studiów na swój wernisaż w Krakowie. Po latach okazuje się, że dziewczyna została światowej sławy artystką. Jednak to nie(...) będzie więc miała konkurencję! Anna Mucha zdradziła nam, że po trudnych przeżyciach z poprzedniego sezonu (romans Olka , rozwód czy oskarżenia Budzyńskiego o gwałt), w nowych odcinkach u Magdy wcale

 • Anna Mucha zabrała głos w sprawie rodzenia przez cesarskie cięcie!

  Anna Mucha w rozmowie z Wideoportalem skomentowała jedną z reklam, w której zasugerowano poród naturalny jako lepszy od porodu przez cesarskie cięcie. Aktorka, która urodziła swoją córkę Stefanię poprzez "cesarkę", uważa taki podział za dyskryminujący kobiety. Nie jest dla niej istotne w jaki sposób matki rodzą, najważniejsze, aby dzieci były zdrowe. (Wideoportal/x-news)

Dyskusje na temat: anna mucha z dzieckiem
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha nie waha się używać... ciała

  Nie wiem jak mozna zachwycac sie watpliwa uroda niejakiej Muchy, niska, nieproporcjonalna I mysli ze wie wszystko najleipiej. Wolalem ja ogladac w filmach jak byla dzieckiem

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  Mnie ten cały show i biznes śmieszy... Akurat lubiłem Muchę ale do pewnego momentu: Wyszedłem w firmie na fajka, za chwilę widzę podjeżdżają dwa samochody - z jednego wysiada Mucha z dzieckiem na rękach, z drugiego jacyś ludzie z "faktu". Co potem? Ano sesyjka niby spontaniczna, ze 20 fot i towarzystwo odjechało. Tak wygląda "promowanie się".

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha została nowym aniołkiem Kurskiego!

  Z braku zakazu wchodzenia młodym w związki mamy aborcje, przypadkowe małżeństwa z przymusu, dzieci w beczkach, i inne rzeczy spowodowane niedojrzałością. Popęd seksualny musi być traktowany odpowiedzialnie. Potem dziewoja zamiast się uczyć oddaje się nastoletniemu koledze i niszczy sobie życie, bo psychika nie zna próżni. Od tego są rodzice aby umieć pokierować dzieckiem a nie na wszystko

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  tam to ona dzieckiem była, i lata mijają coraz starsza a ciagle ma tą twarz dziewczynki a nie kobiety jak ona moze byc sexy

 • Re: Zostań moją mamusią!

  To prawda, Amelka-serialowa Hania jest słodka. Bardzo fajnie jest grać z tak uroczym dzieckiem. Wiele się jeszcze wydarzy na przekur naszej serialowej rodzinki. Ale zdradzę tylko tyle,że na końcu i tak będziemy szczęśliwą rodziną. :) P.S Cieszę się Natalko, że podoba Ci się nasz serial, bo w przygotowanie scen wkładamy dużo pracy i co najważniejsze... dużo serca! Pozdrawiam Cię Serdecznie ! :

 • Re: Zostań moją mamusią!

  Tak to prawda, nasza Amelka-serialowa Hania, jest słodka. Bardzo fajnie jest grać na planie z takim uroczym.pełnym fascynacji dzieckiem. Wiele się jeszcze będzie działo,na przekur naszej serialowej rodzince. Ale zdradzę tylko tyle,że i tak będziemy szczęśliwą rodziną.;) P.S Bardzo się cieszę Natalko,żę podoba Ci się nasz serial,bo naprawdę żeby przygotować scenę wkładany w to dużo pracy

 • Re: Anna Mucha czeka na drugie dziecko!?

  żebyście sie nie pomylili,ona teraz dopiero będzie z dzieckiem grała