• Informacje na temat:

  anna mucha z mężem

Artykuły na temat: anna mucha z mężem
 • Anna Mucha długo na to czekała! Co za radosna nowina!

  Anna Mucha ( 40 l.) już nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Aktorka i Jakub Wons (38 l.) coraz częściej pojawiają się na ulicach Warszawy i nie stronią od czułych gestów. Najnowsze zdjęcia potwierdzają plotki, które krążyły od jakiegoś czasu w kuluarach.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Anna Mucha wściekła na dziennikarza za wywiad, którego udzieliła?! Poszło o jej komentarz

  O Annie Musze (38 l.) ostatnio było głośno za sprawą plotek o jej rozstaniu z partnerem. Na fali zainteresowania mediami jej osobą, Mucha postanowiła udzielić wywiadu Piotrowi Najsztubowi (56 l.) i chyba nie jest do końca z tej rozmowy zadowolona.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Anna Mucha nie będzie zadowolona?! Znajomi wyjawili jej prawdziwą twarz!

  Znamy ją głównie z „M jak Miłość”, gdzie od kilkunastu lat wciela się w rolę Magdy. Niedawno dołączyła do obsady serialu „W rytmie serca”, a jako jurorka „Dance, Dance, Dance” pokazała pazury, doprowadzając uczestników do łez. Anna Mucha (40 l.) nie przejmuje się opinią na swój temat, robi, co chce i kiedy chce.

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".

 • Anna Mucha wyjawia, z kim spała w "M jak miłość"! "Jeszcze mi za to płacą"

  Anna Mucha (39 l.) zamieściła zabawne nagranie, w którym tworzy listę swoich byłych partnerów z serialu TVP...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "M jak miłość": Zostaniesz moim... mężem?

  Przed wyjściem do domu Chodakowska (Anna Mucha) wyzna Kamilowi (Marcin Bosak), że jest  bardzo szczęśliwa z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) i nic ani nikt nie jest w stanie tego zmienić. - Gdyby coś, cokolwiek, nie pasowało ci w życiu, to ja jestem gotów być z tobą i pomóc ci w każdej sprawie - powie jej Gryc. Madzia spojrzy mu w oczy i podziękuje za deklarację: - Nie mogę jej przyjąć...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

Zdjęcia na temat: anna mucha z mężem
Wideo na temat: anna mucha z mężem
 • "M jak miłość": "Zróbmy to w wannie!"

  Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) podporządkuje życie rodziny staraniom o dziecko, przez co Piotrek (Marcin Mroczek) tak się zestresuje, że zacznie unikać żony. Na szczęście z pomocą przyjdą Barbara (Teresa Lipowska) i Magda (Anna Mucha). Pierwsza domyśli się, w czym tkwi problem i pomoże młodym, zabierając na weekend ich dzieci do Grabiny - tak, by Zduńscy mogli w końcu zostać w domu tylko we

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna mucha z mężem