• Informacje na temat:

  anna mucha z synkiem

Artykuły na temat: anna mucha z synkiem
 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

 • Anna Mucha robi... policyjną karierę

  Anna Mucha od kilku lat współpracuje z mazowiecką policją i chętnie wciela się w rolę policjantki. W środę, 9 lipca, spacerowała deptakiem w Radomiu ubrana w policyjny mundur, a potem kręciła sceny z udziałem antyterrorystów.

 • Anna Mucha: Co jej opadło po ciąży?

  W najbliższym odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" na kanale Polsat Cafe prowadzący program Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków pochwalą strój Anny Muchy.

 • Anna "Dulcia" Mucha: Wulkan seksu i głowa rodziny

  Rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny - taka będzie Dulcia, główna kobieca bohaterka nowej animacji "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", której głosu użyczy Anna Mucha.

 • Glinka rywalizuje z Muchą

  ...oznacza m.in., że obie zabierają swoje dzieci do pracy. Bo choć są zdania, że godzenie macierzyństwa z karierą do łatwych nie należy, to mimo wszystko chcą pracować i być niezależne. - Mucha potrafi wynegocjować sobie takie warunki jak nikt inny - zdradza bliski znajomy aktorki. Pani Katarzyna także to potwierdza, ale i o sobie nie zapomina: - Nie mam przyczepy jak Anna Mucha. Ale mam swój pokój...

 • "M jak miłość": Mucha wraca i znowu namiesza

  Po przerwie na urodzenie synka Teodora, Anna Mucha wróciła do pracy na planie "M jak miłość". Madzia Marszałek znów pojawi się w życiu Pawła (Rafał Mroczek) i to zaraz po jego zaręczynach z Alą (Olga Frycz). Czy rozbije ich związek?

 • "M jak miłość": Baby boom

  Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

 • Nowe postaci i intrygi w "M jak miłość"

  ...innych bohaterów? Dla Ali i Pawła (Olga Frycz, Rafał Mroczek) zabiją weselne dzwony. Fanów tej pary uspokajamy - powrót Magdy (Anna Mucha) nie pokrzyżuje ich małżeńskich planów. Natomiast Teresa(...) wezmą się za ciebie - powie córce zatroskana Dorota. Przerażona Joanna poprosi Tomka (Andrzej Młynarczyk) o pomoc. Dziewczyna wciągnie policjanta w swoją grę, a w pewnym momencie zamieszka u niego...

 • "Miszmasz", czyli "Kogel-mogel" powraca

  ...wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiego, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska oraz Joanna Jarmołowicz. Zakończenie zdjęć planowane jest na druga połowę listopada...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu

  ..."świątecznej sielanki", a Julia Wieniawa na intymnym zdjęciu z Antonim Królikowskim "dużo pocałunków pod jemiołą". Największe emocje wzbudziły jednak Anna Mucha i Katarzyna Zielińska. Pierwsza podzieliła się na Instagramie seksownym zdjęciem z sesji zdjęciowej sprzed lat, które "polubiło" ponad 30 tysięcy osób, a druga prywatną fotografią, na której pozuje z nowonarodzonym synkiem. "Ściskam Was...

Zdjęcia na temat: anna mucha z synkiem