• Informacje na temat:

  anna mucha -zdjęcia

Artykuły na temat: anna mucha -zdjęcia
 • Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a

  Anna Mucha zabrała głos w związku z planami wysadzenia zabytkowego mostu w Plichowicach na Dolnym Śląsku. Ma do tego podczas kręcenia najnowszej części "Mission Impossible". Aktorka nie zgadza się na zniszczenie obiektu i zwróciła się bezpośrednio do Toma Cruise'a.

 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Mucha w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"?

  Anna Mucha jako jurorka w drugiej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance" zaskarbiła sobie zarówno tyle zwolenników, jak i przeciwników. Fani programu uważają, że w porównaniu do Ewy Chodakowskiej jest bardzo surową jurorką, która potrafi dogryźć każdemu uczestnikowi, inni z kolei cenią aktorkę za szczerość. A wy, tęskniliście za Anną Muchą na fotelu jurorskim?

 • Anna Mucha: Aktorstwo miało być tylko zabawą

  ...26 kwietnia skończyła 40 lat, a 6 maja minęło 30 lat od momentu, kiedy widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranie. Anna Mucha wspomina pierwsze kroki w świecie filmu i mówi o swoim największym sukcesie zawodowym.

 • Anna Mucha w jury programu "Dance Dance Dance"

  Krążące od kilku dni plotki zostały oficjalnie potwierdzone. Telewizja Polska właśnie ogłosiła, że Anna Mucha dołączyła do składu jurorskiego show "Dance Dance Dance". Zastąpi Ewę Chodakowską, która w poprzedniej edycji programu oceniała uczestników razem z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem.

 • "Dance Dance Dance": Marcin Mroczek atakuję Annę Muchę

  Jak wiadomo, najbardziej burzliwą i krytykowaną jurorką jest Anna Mucha, która debiutuje w tej roli od tego sezonu "Dance...". Celem ataków jurorki stały się głównie siostry Stankiewicz, a w szczególności wokalistka Varius Manx - Katarzyna Stankiewicz. Po kolejnych mocnych słowach krytyki i występie Anny Muchy, śpiewającej "Orła cień", w internecie zawrzało. Fanom programu nie przypadł do gustu...

 • "Dance Dance Dance 2": Kim jest zauroczona Anna Mucha?

  Anna Mucha , jurorka drugiej edycji "Dance Dance Dance" , zaskoczyła swoim wyznaniem na temat najmłodszego uczestnika show, Krzysztofa Jonkisza. "Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w tobie totalny potencjał" - powiedziała Anna Mucha...

 • "Dance Dance Dance": Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz

  W sobotni wieczór widzowie po raz kolejny będą mogli śledzić zmagania uczestników drugiej edycji show "Dance Dance Dance". Choreografie ze znanych na całym świecie wideoklipów zaprezentuje sześć duetów, wśród nich Katarzyna i Anna Stankiewicz, które w pierwszym odcinku zdobyły najmniejszą liczbę punktów.

 • Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”

  Dance Dance The Best Of", będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka. Przypomnijmy że Anna Mucha od początku swej przygody z "DDD" wzbudza kontrowersje. Aktorka zaskoczyła(...)Mimo wstrzymania nagrań programu widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji "Dance Dance Dance". W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk...

 • "Dance Dance Dance": Anna Mucha nie zgadza się z Idą Nowakowską

  Oceny uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2 to ciągła dyskusja między jurorami. Anna Mucha i Ida Nowakowska bardzo często mają odmienne zdanie na temat scenicznych występów gwiazd.

Zdjęcia na temat: anna mucha -zdjęcia
 • Anna Mucha
 • Anna Mucha
 • Anna Mucha
Wideo na temat: anna mucha -zdjęcia
 • "Pikantna" Anna Mucha

  Jesienią Anna Mucha koncentruje się na pracy w teatrze. Zagra w dwóch spektaklach.

 • Anna Mucha bezradna! Chodzi o dzieci!

  Anna Mucha zabrała głos w sprawie udostępniania wizerunku małych dzieci w mediach społecznościowych. Aktorka, która jest mamą 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora, należy do osób, które dbają o to, aby nie pokazywać publicznie twarzy swoich pociech. "Dzieci w Polsce, nasze dzieci, nie są w żaden sposób chronione. Nawet, jeśli teoretycznie prawo chroni dzieci, to faktycznie nie są w żaden

 • Anna Mucha szczerze: "Aktorstwo przeminie"

  Co Anna Mucha robi w kuchni Mateusza Gesslera? - Uczę się tam gotować - zdradziła aktorka w "Dzień Dobry TVN". Czego dokładnie się tam uczy? Czy zamierza zostawić aktorstwo dla gotowania? - Aktorstwo przeminie, wszystko to przeminie, nie będzie ważne, a jednak ciasta to jest podstawa – żartowała. Dodała, że „taniej jest ją ubrać, niż wyżywić”. (x-news/Dzień Dobry TVN)