• Informacje na temat:

  anna musiał

Artykuły na temat: anna musiał
 • Maciej Musiał wyjeżdża z Polski

  Maciej Musiał (24 l.) wyprowadza się z Polski i szuka lokum w Londynie. Gdy powiedział o tym mamie, była w szoku.

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • Maciej Musiał chciałby się ożenić!

  Mama uczyła go, by poważnie traktował kobiety. Nie romansuje. Maciek Musiał wciąż czeka na tę jedyną.

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • Anna Maria Jopek ruszyła na pomoc teściowej!

  ..." – zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma obu pań. Anna Maria Jopek robi to tym chętniej, że jej mąż musiał się poddać kwarantannie po niedawnym powrocie z Lizbony i nie mógł wychodzić z domu przez dwa tygodnie(...) jeszcze kilka lat temu Halina Kunicka ( sprawdź! ). Piosenkarka nie ukrywała, że nieraz czuła się samotnie, gdy jej syn Marcin Kydryński (51 l.) oraz synowa Anna Maria Jopek (49 l., sprawdź...

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Anna Przybylska: Potrzebna córce jak nigdy dotąd!

  ...".  Lubiana aktorka zmarła przedwcześnie w 2014 roku, po walce z nowotworem trzustki.  Jarosław Bieniuk musiał zmierzyć się z wyrokiem okrutnego losu, znieść potworny ból i w pojedynkę wychowywać trójkę dzieci.  Dzięki pomocy najbliższych udaje mu się udźwignąć ten ciężar. A Anna Przybylska, gdyby żyła, miałaby dziś z pewnością powody do dumy. Oliwia, która odziedziczyła po niej wyjątkową urodę, idzie...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Anna Lewandowska przyłapana! Nie uwierzycie, co robiła

  Anna Lewandowska (31 l.) postanowiła trochę zaszaleć. Przymknęła oko na restrykcyjną dietę i wybrała się na niemiecki festiwal piwa, gdzie delektowała się złotym trunkiem. Musicie to zobaczyć!

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

Zdjęcia na temat: anna musiał
Wideo na temat: anna musiał
 • Anna Kalczyńska o Kuźniarze: Jest bezkompromisowy!

  podczas prowadzenia programów informacyjnych, więc on nie będzie musiał zmieniać stylu, natomiast ja będę musiała wydeptać swoje miejsce, żeby nie zostać zmarginalizowaną – mówi Anna Kalczyńska.(...) prowadzenia "Wstajesz i wiesz" Kuźniar dał się poznać jako bezkompromisowy dziennikarz, stał się też obiektem krytyki internautów. Zdaniem niektórych mediów Anna Kalczyńska ma ocieplić jego wizerunek

 • Musiał o matce: Biorą ją za moją koleżankę!

  Maciej Musiał zawitał ostatnio do "Dzień Dobry TVN", zabierając przy okazji swoją mamę. Pani Anna Musiał opowiedział o tym, jak chroni syna przed całym złem show-biznesu. Jedną z meto jest zapewne chodzenie z nim na bankiety i rauty. Na szczęście aktor nie musi się obawiać tego, że będą się z niego śmiać, że przychodzi z mamą. Większość ludzi bierze bowiem panią Annę za jego koleżankę... (Dzień

 • Grzegorz Lato: Anna Lewandowska mistrzynią karate? A w jakiej kategorii?

  Grzegorz Lato (66 l.), były prezes PZPN, postanowił skomentować medialną karierę Anny Lewandowskiej (28 l.). Okazuje się, że były piłkarz nie miał pojęcia, iż żona Roberta Lewandowskiego jest mistrzynią świata w karate. Musiał mu to uświadomić dziennikarz... (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: anna musiał