• Informacje na temat:

  anna musiał aktorka

Artykuły na temat: anna musiał aktorka
 • Anna Przybylska: Potrzebna córce jak nigdy dotąd!

  ...".  Lubiana aktorka zmarła przedwcześnie w 2014 roku, po walce z nowotworem trzustki.  Jarosław Bieniuk musiał zmierzyć się z wyrokiem okrutnego losu, znieść potworny ból i w pojedynkę wychowywać trójkę dzieci.  Dzięki pomocy najbliższych udaje mu się udźwignąć ten ciężar. A Anna Przybylska, gdyby żyła, miałaby dziś z pewnością powody do dumy. Oliwia, która odziedziczyła po niej wyjątkową urodę, idzie...

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • Anna Przybylska: Będzie film o zmarłej aktorce?

  ..., wypady na zakupy - tak aktorka stała się naczelną "partnerką rodziny" Bieniuków. Teraz, jak dowiedział się "Fakt", chce oddać hołd zmarłej przyjaciółce i nakręcić o niej film, którego premiera prawdopodobnie odbędzie się już w pierwszą rocznicę śmierci. "Kasię boli śmierć Ani, ale patrząc, ile osób to poruszyło, chce ładnie podsumować jej życie. Najpierw jednak Bieniuk będzie musiał się zgodzić...

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • Matka Musiała nie pochwala jego romansu ze starszą aktorką!

  Oficjalnie Maciej Musiał (19 l.) i Agnieszka Więdłocha (28 l.) są tylko przyjaciółmi. Nieoficjalnie mówi się za to, że tych dwoje łączy coś znacznie więcej. Ponoć ukrywają swoje uczucie, bo nie wszystkim się ono podoba.

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Awaria samolotu LOT-u. Na pokładzie znany tancerz i popularna aktorka!

  Samolot polskiego przewoźnika musiał awaryjnie lądować. Pasażerowie najedli się strachu. Wśród nich znaleźli się m.in. Rafał Maserak i Anna Dereszowska...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • ​"Klan": Anna Powierza o nieuleczalnej chorobie

  ...​Anna Powierza była niedawno gościem jednego z programów śniadaniowych. W szczerej rozmowie aktorka opowiedziała o swoich zmaganiach z nieuleczalną chorobą.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zdjęcia na temat: anna musiał aktorka