• Informacje na temat:

  anna oberc w serialu na wspólnej

Artykuły na temat: anna oberc w serialu na wspólnej
 • "Singielka": Anna Oberc uważa, że zmiana koloru włosów zaowocowała rolą w serialu

  Anna Oberc postanowiła trochę zmienić wizerunek. Rozjaśniła czarne włosy, przez które widzom kojarzyła się z ostrą, silną dziewczyną. Aktorka twierdzi, że zmiana już przyniosła jej korzyści, dostała bowiem rolę w nowym serialu TVN.

 • Znana z serialu "Na Wspólnej" Anna Oberc (36 l.) opowiedziała o tym, jak podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że aktorka nie przepada za świąteczną atmosferą. "Ostatnio mnie to frustruje, ludzie szaleją i zapominają o istocie tego wydarzenia. Uważam, że można się spotkać świątecznie bez tego pokazywactwa, co to ja przygotowałem" - mówi Oberc, dodając, że najgorzej znosi zakupowe...

 • Anna Oberc zakochana. Nowy facet porzucił dla niej Kraków!

  Anna Oberc (36 l.) w serialu "Singielka" gra Monikę, którą rozsadza temperament. Rola jest wręcz stworzona dla niej. Ona też nie potrafi usiedzieć w miejscu.

 • Oto nowa kochanka Burzyńskiego!

  Do obsady serialu "Na Wspólnej" dołączyła właśnie Anna Oberc. Jako nowa kochanka Burzyńskiego (Jan Jankowski) doprowadzi go do zawału.

 • "Czas honoru": Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

  Aleksa" pojawią się m.in. Anna Oberc, Adrianna Kalska, Paweł Ławrynowicz, bracia-bliźniacy Maciej i Marcin Zacharzewscy oraz Lidia Sadowa. Zabójczy bliźniak  Jacka i Marka (Maciej i Marcin(...) uniwersalną kryminalną historię, która przypadnie do gustu polskiemu widzowi - powiedział John Rossiter, general manager w SPT Networks CE, nadawcy AXN. "Na Wspólnej" Twórcy serialu postanowili uchylić...

 • „Komisarz Alex”: Co w nowej serii?

  Kalska, Bartłomiej Topa, Anna Oberc, Anna Gzyra i Paweł Ławrynowicz. 6. seria "Komisarza Aleksa" emitowana będzie na antenie TVP1 jesienią, począwszy od pierwszej soboty września.  (...) i pozazawodowe zainteresowania - mówi producentka serialu Monika Jóźwik. Już w 1. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" Lucyna dojdzie do wniosku, że pozostało jej niewiele czasu, by spełnić się w roli...

 • Tutaj dekalog nie ma racji bytu

  ..."Rezerwat". W serialu zobaczymy także: Maję Hirsch, Adę Fijał, Dominikę Łakomską, Arkadiusza Janiczka, Jarosława Boberka, Marcina Kwaśnego, czy Annę Oberc.

Wideo na temat: anna oberc w serialu na wspólnej
 • Anna Oberc zażenowana świętami

  Znana z serialu "Na Wspólnej" i "Singielka" Anna Oberc opowiedziała o tym, jak podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Okazało się, że aktorka nie przepada za świąteczną atmosferą. - Ostatnio mnie to frustruje, ludzie szaleją i zapominają o istocie tego wydarzenia - mówi. Jak wyglądają jej idealne święta? (Agencja TVN/x-news)