• Informacje na temat:

  anna paquin w ciąży

Artykuły na temat: anna paquin w ciąży
 • Anna Paquin w ciąży

  Amerykańskie tabloidy podały, że Anna Paquin i Stephen Moyer gwiazdy serialu "Czysta krew", spodziewają się dziecka.

 • Anna Paquin w ciąży

  Amerykańskie tabloidy podały, że Anna Paquin (29 l.) i Stephen Moyer (42 l.), gwiazdy serialu "Czysta krew", spodziewają się dziecka.

 • Gwiazda "Czystej krwi": Jestem biseksualna

  Gwiazda serial u "Czysta krew", Anna Paquin , wyjawiła ostatnio swoją orientację seksualną. "Jestem biseksualna i obchodzi mnie to" - oznajmiła w oficjalnym oświadczeniu towarzyszącym początkowi kampanii "Give A Damn", mającej na celu promocję równości na rzecz mniejszości homoseksualnych.

 • Niepowtarzalny, mocny i niezaprzeczalnie seksowny...

  ...i wampirzym światku zaczyna wrzeć... W takiej rzeczywistości żyją główni bohaterowie serialu: 25-letnia Sookie Stackhouse ( Anna Paquin ) - skromna dziewczyna z Południa i... telepatka słysząca myśli(...) spędzi je właśnie z nim. Niestety, zanim to nastąpi Sookie musi pomóc Erikowi i Billowi schwytać Edgingtona. Z kolei Terry (Todd Lowe) dowiaduje się, że ciąży na nim klątwa będąca konsekwencją...

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...początku wakacji widzowie "Californication" po raz kolejny zobaczyli, jak Hank (David Duchovny) usidla Karen. A 24 sierpnia Sookie (Anna Paquin) z "Czystej krwi" oznajmiła, że nie widzi siebie w roli(...), wybraliśmy te, które na zawsze zmieniły oblicze telewizji. Zmiany, zmiany... W maju TVP zdradziła, że "Blondynka" powróci jesienią z trzecim sezonem i... z nową twarzą głównej bohaterki. Joanna...

 • Zła krew - dobry początek

  ...pierwsza scena jaką widzimy to roztrzęsiona (jak zawsze) Sookie (choć tym razem miała prawo, wszak jej narzeczony został porwany). Niestety Anna Paquin nadal nie gra na tyle dobrze, by w podobnych(...). - Arlene jest w ciąży (a jej reakcja na ten fakt - kolejna przezabawna - Hoyt próbuje naprawić relację z Jessicą, a w między czasie zamieszka z Jasonem, którego mottem stało się hasło...

 • 10 najlepszych seriali roku!

  ..., ale wszystko to na kolana raczej nie powala. Po Alanie Ballu, twórcy kultowych "Sześciu stóp pod ziemią", należałoby spodziewać się więcej. Na szczęście poziom trzymają Anna Paquin jako Sookie(...), i to właśnie dzięki tragikomicznej głównej bohaterce. W piątym sezonie serialu Nancy musi zdecydować, co chce zrobić dalej ze swoim życiem. Jest w ciąży z meksykańskim politykiem-gangsterem, jej...

 • Anna Paquin: Jestem biseksualna

  Gwiazda serial u "Czysta krew" i odtwórczyni tytułowej roli w "Dzieciach Ireny Sendlerowej" - kanadyjska aktorka Anna Paquin - oświadczyła, że jest biseksualistką.

 • Holly Hunter: Może jestem zbyt leniwa?

  Holly Hunter słynie z ról kobiet twardych, ale jednocześnie targanych wewnętrznymi sprzecznościami. Bez trudu wciela się w wyraziste, a niejednokrotnie także dziwne osobowości. Gwiazda takich produkcji, jak "Fortepian" i "Bracie, gdzie jesteś?", skończyła 20 marca 55 lat. Uwierzycie?

 • 10 najlepszych seriali roku!

  Koniec roku to tradycyjny czas podsumowań. W zwiazku z tym tworzone są różnego rodzaju zestawienia oraz bilanse, wyliczane są średnie dodatnie i ujemne. W 2009 roku bardzo dużo działo się w kinie, ale jeszcze więcej w telewizji. Pojawiło się kilka nowych interesujących seriali, powstały też nowe sezony, tych już dobrze nam znanych. Oto dziesięć - moim zdaniem najlepszych - w mijającym roku.

Dyskusje na temat: anna paquin w ciąży
 • Re: Anna Paquin w ciąży

  Chyba najmilsza mi para celebrytów(głównie Anna, oczywiście)

 • Re: Anna Paquin w ciąży

  Ależ on brzydki...

 • Anna Paquin w ciąży

  Ten gośc dziwnie wygląda...

 • Re: Anna Paquin w ciąży

  widzę, że płytkim małolatom uczucia są obce, liczy się tylko to, żeby ktoś był słitaśnie ładniutki, oczywiście wg Uniwersalnego Gustu Całego Społeczeństwa, nie swojego własnego.

 • Re: Anna Paquin w ciąży

  Matko boska co wy takie płytkie jesteście ? przecież nie liczy się tylko wygląd a charakter człowieka i to w jaki sposób jest zdolny do poświęcenia i okazania miłości. Boże co za świat oparty TYLKO i wyłącznie na opakowaniu... A potem tylko słysze - On mnie zostawił łlłłłeee ... a czego można się spodziewać po takim lowelasie ????? Dlatego trochę rozwagi dziewczęta. Nie ocenia się książki po okładce.

 • Re: Anna Paquin w ciąży

  Ta dziewczyna daje mi nadzieje :* ciesze się ich szczęściem :*:*:* !!!!