• Informacje na temat:

  anna polak

Artykuły na temat: anna polak
 • Anna Dereszowska zabrała głos w sprawie Olgi Tokarczuk!

  Aktorka Anna Dereszowska (38 l.) nie ukrywa, że bardzo ucieszyło ją przyznanie Nagrody Nobla w dziedzinie literatury Oldze Tokarczuk. Jej zdaniem pisarka zdecydowanie zasłużyła na to wyróżnienie, bo jej twórczość jest wyjątkowa i głęboko zapada w serce.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Anna Karwan odczuwa negatywne skutki koronawirusa!

  Anna Karwan (34 l.) jako przykładna obywatelka od ponad dwóch miesięcy izoluje się od społeczeństwa. Niestety, takie zachowanie negatywnie wpływa na jej zdrowie psychiczne. Artystka podejrzewa u siebie poważną chorobę.

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

 • "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  Kiedy 27 sierpnia 1967 roku w Forli koło Rawenny 31-letnia Anna German śpiewała pod rozgwieżdżonym niebem "Wróć do Sorrento", wydawało się, że świat stoi przed nią otworem. Wkrótce jednak życie(...) lutego będzie go można zobaczyć w TVN 7! Tego dnia umarłam W 1966 roku, po występie na scenie paryskiej Olimpii, o obdarzoną anielskim głosem piosenkarkę zaczęli zabiegać Włosi. Anna przez długi...

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • Wpadki pierwszych dam. Anna Komorowska też się ich nie ustrzegła!

  Anna Komorowska (67 l.) pełniła funkcję pierwszej damy w latach 2010–2015. Żona Bronisława Komorowskiego (67 l.) bardziej od życia na świeczniku ceniła sobie ciepło domowego ogniska. Oczywiście czasami musiała wyjść ze strefy komfortu, by spełnić oczekiwania, które rodacy mieli wobec pierwszej damy. Przez te pięć lat nie obyło się jednak bez kilku wpadek. Zobaczcie, o czym Anna Komorowska...

 • Anna Dymna "zasłużona dla polszczyzny"

  Aktorka, prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna otrzymała medal "Zasłużony dla polszczyzny". Wyróżnienie wręczył artystce prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali w auli Politechniki Warszawskiej, której towarzyszył koncert poezji Edwarda Stachury.

 • Anna i Robert Lewandowscy przeszli metamorfozę! Szok, jak teraz wyglądają

  Anna (31 l.) i Robert (31 l.) Lewandowscy cały czas przebywają na domowej kwarantannie. Co jakiś czas publikują w sieci swoje zdjęcia, by poinformować fanów, co dzieje się w ich życiu. Okazuje się, że oboje przeszli małą metamorfozę.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

Zdjęcia na temat: anna polak
Wideo na temat: anna polak
 • Anna Oberc o Polakach: Jesteśmy krajem katolickim z dwulicowym społeczeństwem!

  Gwiazda "Singielki" Anna Oberc nie ma najlepszego zdania o Polakach. Dlaczego?

 • Anna Puślecka o Polakach: Nie mają poczucia humoru i dystansu

  Jak wynika z badań niemieckiego socjologa Hansa Pozelta, Polacy uważani są za naród o bardzo niskim poczuciu humoru. Ankieta pokazała również, że Polacy nie lubią się śmiać z samych siebie. Potwierdza to dziennikarka Anna Puślecka: – U nas jest wszystko na serio. I te gwiazdy są na serio, i ludzie, którzy pokazują się publicznie. Jeśli jest jakaś krytyka czy żartuje się z ludzi w mediach, to

 • Anna Mucha: Nie chciałam napisać tej książki

  Anna Mucha w swojej książce radzi, gdzie w Toskanii odpocząć, co zwiedzić i jak znaleźć dobrą włoską kuchnię. Publikuje także prywatne zdjęcia z pobytu w regionie. Aktorka przyznaje, że przez 10 lat zastanawiała się, czy ją napisać. – Nie chciałam napisać tej książki z kilku względów. Po pierwsze, przeciętny Polak czyta jedną książkę rocznie, a przeciętny celebryta pisze tych książek pewnie

Dyskusje na temat: anna polak