• Informacje na temat:

  anna popek nowy partner

Artykuły na temat: anna popek nowy partner
 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • Superniania w "Tańcu z gwiazdami"!

  Dorota Zawadzka, czyli słynna Superniania, pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem na parkiecie będzie Cezary Olszewski.

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

 • Wiosna w Polsacie: Pod znakiem miłości

  ...uda się na randkę. Kto z nas nie marzył o podróży w czasie? W nowym talk-show Polsatu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" jest to możliwe! Goście programu, znane pary będą miały(...) o kilkadziesiąt lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. "Wyjdź za mnie" to nowy reality show...

 • Dużo nowości w jesiennej odsłonie "Pytania na śniadanie"

  ....  Od października, przez sześć dni w tygodniu w godz. 8-11 program w nowy studiu poprowadzą: Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Monika Zamachowska i Łukasz Nowicki(...) widzowie poznają nowych prezenterów pogody, którzy zostali wyłonieni z grona ponad 2000 osób, jakie zgłosiły się na casting. Widzowie głosami i opiniami na FB, zdecydują, którzy z nich zostaną z "Pytaniem...