• Informacje na temat:

  anna popek romans

Artykuły na temat: anna popek romans
 • Anna Popek komentuje swój "romans" z Jackiem Rozenkiem!

  Anna Popek (48 l.) odniosła się do plotek dotyczących jej bliskiej zażyłości z byłym mężem Małgorzaty Rozenek (bez wieku). Co nam powiedziała?

 • "Nowa" gwiazda "M jak miłość"

  Czy Joanna Koroniewska zostanie teraz najjaśniejszą gwiazdą serialu "M jak miłość"? Po odejściu Małgorzaty Kożuchowskie jest to możliwe.

 • Serialowcy na Balu Dziennikarzy

  ...". Przy okazji sprawdziliśmy, którzy znani polscy dziennikarze mają w swoich życiorysach "romans" z serialami. Okazuje się, że dziennikarze wręcz uwielbiają występować w serialach! I tak: Monika Olejnik na swoim koncie rolę w dwóch odcinkach "Oficerów", Anna Popek pojawiła się w dwóch odcinkach "Barw szczęścia", Agnieszka Szulim-Badziak wystąpiła w "Apetycie na życie", Szymona Majewskiego...

 • "Nowa" gwiazda "M jak miłość"

  Czy Joanna Koroniewska zostanie teraz najjaśniejszą gwiazdą serialu "M jak miłość"? Po odejściu Małgorzaty Kożuchowskie jest to możliwe.

Wideo na temat: anna popek romans
 • Popek ma romans z Rozenkiem? Mamy komentarz!

  Anna Popek skomentowała dla nas plotki o jej rzekomym romansie z byłym mężem perfekcyjnej Małgorzaty...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.