• Informacje na temat:

  anna popek z rodzina

Artykuły na temat: anna popek z rodzina
 • Anna Popek przed trudną decyzją

  Anna Popek wraz z córką, Oliwią, odwiedziły schronisko dla bezdomnych psów. Jednemu z czworonogów chciały zapewnić dach nad głową. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem... Przed Anną i Oliwą niezwykle trudna decyzja. Czy zapracowana mama i jej dorastająca córka zdecydują się na adopcję psiaka? Odpowiedź już w najbliższych odcinkach "Przygarnij mnie". Premiera cyklu w najbliższą niedzielę...

 • Anna Popek: Nowy program, nowy dom

  Dla Anny Popek to będzie wyjątkowa Wielkanoc. Po raz pierwszy dziennikarka zaprasza bliskich do nowego mieszkania, które właśnie kończy urządzać.

 • Anna Popek w "Kocham Cię, Polsko"

  W czwartek na antenie "Pytania na Śniadanie" nastąpiło oficjalne pożegnanie Anny Popek, nie zabrakło łez i wielu wspomnień. Na widzów TVP2 i fanów Anny Popek czeka jeszcze jedna niespodzianka - na antenie telewizyjnej Dwójki zobaczymy ją po raz ostatni w sobotę w "Kocham Cię, Polsko". A już w poniedziałek pojawi się w "Świat się kręci" w Jedynce.

 • ​Anna Popek krytykuje współczesnych mężczyzn

  ...​Anna Popek uważa, że polskim mężczyznom brakuje zdecydowania, samodzielności i opiekuńczości w stosunku do kobiet. Ma jednak nadzieję, że panowie zawalczą o swoją pozycję autorytetu w rodzinie. Zmianę w mentalności polskich mężczyzn zauważyła podczas ostatniej pielgrzymki na Jasną Górę.

 • Anna Popek: Przeżywamy kompromitację feministycznych postulatów

  ...- Chciałabym mniej pracować i mieć więcej dzieci - mówi Anna Popek. Choć pracę w telewizji uważa za swoje powołanie, wolałaby się bardziej poświęcić rodzinie. Zdaniem gwiazdy znaczna część kobiet nie odnajduje szczęścia w karierze zawodowej, do pracy poza domem zmusza je jednak sytuacja ekonomiczna. Anna Popek uważa także, że polskie społeczeństwo przechodzi obecnie okres kompromitacji...

 • Anna Popek: Życie jak chodzenie po linie

  Po 12 latach opuściła „Pytanie na śniadanie”. Teraz możemy ją oglądać w programie „Świat się kręci”. W rozmowie z "Tele Tygodniem" Anna Popek opowiedziała o zabawnych sytuacjach w pracy, o ryzyku i o tym, dlaczego warto pozwolić sobie na błąd.

 • Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

  Popularna prezenterka, Anna Popek, od najbliższej soboty 26 października wraz ze swoją siostrą, Magdą Krupą, poprowadzi kulinarny cykl w porannym magazynie TVP2, "Pytanie na śniadanie".

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Jak wygląda od kulis przygotowanie programu? Anna Popek : - "Pytanie na śniadanie" powstaje przez cały tydzień. Każdy dzień ma swój zespół - wydawcę, drugiego wydawcę, parę prowadzących i produkcję(...) przewróciłem się, jeżdżąc na segwayu. Anna Popek : - Sytuacja była o tyle śmieszna, że najpierw bez problemu ja się na nim przejechałam, ubrana w elegancką sukienkę i szpilki. Pod koniec programu wsiadł na...

 • "Akcja wakacje" Anny Popek letnią nowością TVP1

  W sobotę, 25 czerwca, o godz. 12.30 TVP1 wyemituje premierowy odcinek programu Anny Popek "Akcja wakacje".

 • Spędza święta z... aniołkiem

  Po raz pierwszy Anna Korcz będzie obchodzić święta z synkiem Jasiem. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" opowiada o rodzinnym kolędowaniu i niecierpliwym oczekiwaniu na... kompot z suszu.

Wideo na temat: anna popek z rodzina