• Informacje na temat:

  anna popek żona

Artykuły na temat: anna popek żona
 • Anna Popek: Jak być piękną po pięćdziesiątce

  W książce "Piękna 50-tka" Anna Popek wyjaśnia, że bycie piękną to nie tyle kwestia genów, ale efekt pracy nad sobą i podporządkowania się wielu wyrzeczeniom. Prezenterka telewizyjna wyjawia m.in., że raz w roku poddaje się postowi warzywno-owocowemu.

 • ​Anna Popek krytykuje współczesnych mężczyzn

  ...​Anna Popek uważa, że polskim mężczyznom brakuje zdecydowania, samodzielności i opiekuńczości w stosunku do kobiet. Ma jednak nadzieję, że panowie zawalczą o swoją pozycję autorytetu w rodzinie. Zmianę w mentalności polskich mężczyzn zauważyła podczas ostatniej pielgrzymki na Jasną Górę.

 • Anna Popek: Znów chce być żoną!

  Nie zawsze wszystko układa się tak, jak sami chcielibyśmy. Życie pisze najdziwniejsze scenariusze. Przekonała się o tym na własnej skórze Anna Popek (44 l.).

 • Polsat SuperHit Festiwal 2018: Popek i jego "anielski głos"

  ..."Mam nadzieję, że mój anielski głos będzie się wam podobał" - mówi Popek przed swoim występem w ramach Polsat SuperHit Festiwal, który rozpoczyna się w piątek (25 maja) w Operze Leśnej w Sopocie.

 • Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Producenci serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis).

 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2018: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Popek i inni

  ..."), Ewelina Lisowska (podwójnie platynowy singel "Prosta sprawa"), Natalia Nykiel (diamentowy singel "Error"), Piękni i Młodzi (diamentowy singel "Jedno słowo"), Popek (diamentowa płyta(...)" (3. miejsce), a obecnie prowadzi "Sławomir Big Music Quiz". Koncert Platynowy poprowadzą Maciej Dowbor i Sławomir oraz jego żona Magdalena Kajrowicz "Kajra" i Darek Maciborek z RMF FM...

 • Anna Popek i Michał Olszański: W mniej oficjalnej formie

  Anna Popek i Michał Olszański zdradzają swoje zawodowe i prywatne plany na najbliższe miesiące.

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  ...- Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

 • Zapewnił jej etat?

  Tuż przed rozpoczęciem jesiennego sezonu gruchnęła wieść, że Anna Popek nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie". A jednak gwiazda została w programie! Podobno to zasługa jej przyjaciela...

Dyskusje na temat: anna popek żona