• Informacje na temat:

  anna powierza mąż

Artykuły na temat: anna powierza mąż
 • "Klan": Czesia dowie się, że mąż ją zdradził z... prostytutką!

  Brajan (Marcin Błaszak) przyśle Czesi (Anna Powierza) link do strony ze zdjęciami Darka (Dariusz Lewandowski), które zrobione zostały podczas jego służbowego wyjazdu do Albanii. Kurzawska przejrzy fotografie... Na kilku z nich zobaczy męża tulącego się do nieznajomej kobiety!

 • "Klan": Czesia przyzna się mężowi do zdrady!

  ...​Czesia (Anna Powierza) postanowi wyznać Darkowi (Dariusz Lewandowski), że przespała się z Brajanem (Marcin Błaszak). - Wybacz, jeśli potrafisz... Jeden jedyny raz zdradziłam cię - powie mężowi.

 • "Klan": Czesia ma dość męża! Odejdzie od niego?

  Czesia (Anna Powierza) zwierzy się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że od chwili, gdy okazało się, iż biznes Darka (Dariusz Lewandowski) nie wystartuje w zakładanym czasie, jej mąż stał się nie do zniesienia! Kurzawska przyzna, że ma dość życia u boku wiecznie narzekającego mężczyzny!

 • "Klan": Brajan uwiedzie Czesię...

  Kiedy na jaw wyjdzie, że Darek (Dariusz Lewandowski) oszukał Brajana Cebulę (Marcin Błaszak) i dał mu zdjęcia ukradzione z internetu, twierdząc, że sam je zrobił, Czesia (Anna Powierza) postanowi zrobić wszystko, by jej mąż nie stracił dobrze płatnej pracy. Zaprosi Brajana na kolację...

 • "Klan": Odchudzanie na ekranie

  Po trwającej wiele miesięcy ostrej diecie Czesia z „Klanu” i wcielająca się w nią Anna Powierza śmiało mogą pozować do zdjęć w bikini!

 • "Klan": Czesia wyśle męża na studia!

  Czesia (Anna Powierza) za żadne skarby świata nie będzie chciała pozwolić mężowi na wyjazd do pracy w Estonii. Aby zatrzymać Darka (Dariusz Lewandowski) w domu, zaproponuje mu podjęcie studiów!

 • "Klan": Darek zmieni życie Czesi w koszmar!

  Czesia (Anna Powierza) wręczy Darkowi (Dariusz Lewandowski) kopię pozwu rozwodowego, który złożyła w sądzie. Kurzawski uważnie przeczyta pismo i wpadnie w szał... Wykrzyczy żonie prosto w twarz, że nigdy nie zgodzi się na rozwód na zaproponowanych przez nią warunkach.

 • "Klan": Beata zostanie nauczycielką... Darka Kurzawskiego?

  Darek (Dariusz Lewandowski) bardzo szybko po podjęciu studiów zrozumie, że nie da sobie rady bez pomocy i polegnie już po pierwszym semestrze, jeśli nie znajdzie sobie... korepetytora. Czesia (Anna Powierza) wpadnie na pomysł, by jej mąż zwrócił się z prośbą o udzielenie kilku lekcji z chemii do Beaty (Magdalena Wójcik).

 • Mąż Czesi będzie miał romans?

  Przedszkolanka Jagoda (Anna Adamska) z dnia na dzień porzuci pracę, więc Czesia (Anna Powierza) i Darek (Dariusz Lewandowski) będą musieli znaleźć jej następczynię. Okaże się to początkiem ich małżeńskich kłopotów. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Darek przewodnikiem po muzeum smoków w Pekinie?

  Darka (Dariusz Lewandowski) wciąż gnębić będzie pytanie, co robić, żeby... zarobić. Pomysł, jaką firmę powinien założyć, niespodziewanie podsunie mu żona. Czy Kurzawski posłucha rady Czesi (Anna Powierza) i zostanie przewodnikiem po muzeum smoków w Pekinie?

Dyskusje na temat: anna powierza mąż