• Informacje na temat:

  anna powietrza

Artykuły na temat: anna powietrza
 • Anna Wendzikowska pełna obaw! Żali się w mediach społecznościowych!

  Anna Wendzikowska (38 l.) często dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było i tym razem, gdy celebrytka nie wytrzymała i wyjawiła, że cała sytuacja mocno ją przytłacza.

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Anna Mucha w ostrych słowach o kolegach z branży. Będzie skandal!

  ...plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz!" - skomentowała szczerze Mucha. Przypominamy, że największe poruszenie wywołał spór aktorki z Kasią Stankiewicz, którą Anna doprowadziła do łez...

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • Anna Dymna: Czy dokończy projekt życia?

  Anna Dymna (64 l.) od lat spełnia marzenia chorych. Niestety, urzędnicze procedury zatrzymały w połowie drogi jedno z jej wspaniałych przedsięwzięć.

 • Ryszard Lenczewski o pracy przy "Idzie"

  Fotografie wykonane w ramach dokumentacji do "Idy", to notatniki moich wrażeń, które potem ułożyły się w opowieść filmową - powiedział operator Ryszard Lenczewski, współautor nominowanych do Oscara zdjęć do filmu Pawła Pawlikowskiego.

 • Anna Dereszowska urządza swój nowy dom!

  Anna Dereszowska (35 l.) rozpoczyna nowy etap w swoim życiu! Aktorka porzuca ukochaną Saską Kępę i przeprowadza się ze swoim partnerem oraz dwójką pociech do pięknego domu z ogrodem. Teraz czeka ją tylko urządzenie nowego domu!

 • "Mam talent": Lista półfinalistów siódmej edycji

  W sobotę, 18 października, poznaliśmy 40 półfinalistów siódmej edycji programu "Mam talent".

 • "Na Wspólnej": Anna Korcz ma smykałkę do biznesu

  .... DOROTA CZERWIŃSKA A co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"? Niebawem Ewa ( Ewa Gawryluk ) zdecyduje się przyjąć od Izabeli (Anna Korcz) propozycję prowadzenia salonu fryzjerskiego...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

Wideo na temat: anna powietrza
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna powietrza
 • Re: Anna Dymna wróciła do nałogu przez... kwarantannę!

  Niech każdy pali. Będą chodzić z butlą tlenu i rurkami w nosie. Ponadto żyły od papierosów kruszeją i ludzie dostają zawał, zapalenie płuc, które może skończyć się ropą wkoło płuc, operacją, gdzie trzeba z płuc zdjąć błonę, żeby je rozluźnić. Taka operacja to 99% grób. Wystarczy mały błąd... Poza tym w płucach nie ma powietrza, bo są podziurawione od nikotyny. Ludzka głupota nie zna granic!

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Z powietrza się nie tyje i zdrowie nie ma z tym nic wspólnego. Nie jesz nie tyjesz. Proste.

 • Re: Ibisz reklamuje solarium

  Piszecie wstrętny, obrzydliwy, a jacy Wy jesteście? Ibisz to Facet z klasą i bardzo zadbany, a Wy przed komputerem pewnie z grubym tyłkiem , piwem i chipsami oceniacie innych. Proponuje więcej ruchu i swieżego powietrza, a nie bawić się w pseudo-komentatorów.