• Informacje na temat:

  anna powietrza

Artykuły na temat: anna powietrza
 • Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a

  Anna Mucha zabrała głos w związku z planami wysadzenia zabytkowego mostu w Plichowicach na Dolnym Śląsku. Ma do tego podczas kręcenia najnowszej części "Mission Impossible". Aktorka nie zgadza się na zniszczenie obiektu i zwróciła się bezpośrednio do Toma Cruise'a.

 • Anna Dymna i Jerzy Zelnik: Romans wisiał w powietrzu

  ...powodu potwornie, w końcu Anna Dymna z wielką delikatnością nakłoniła go, żeby je zdjął. Zelnik zmieszał się jeszcze bardziej. Po studzącej emocje przerwie udało się zagrać tę - zgodnie z reżyserską...

 • Silna Anna Dymna

  ...- Z młodymi ludźmi pracuje się świetnie, bo mają energię i tysiące oryginalnych pomysłów. Wszystko, co robią, jest prawdziwe. Uwielbiam to. Praca z młodymi jest ożywcza. Przypomina sytuację, w której człowiek wchodzi do pokoju ze świeżym powietrzem - mówi Anna Dymna.

 • ​Anna Powierza uzależniona od sportu

  Sport to darmowe endorfiny - ​twierdzi Anna Powierza. Aktorka nigdy nie miewa problemów z motywacją do biegania lub jazdy konnej, nawet przy niesprzyjającej zimowej pogodzie. Problemem jest dla niej raczej powstrzymanie się od ulubionych form ruchu, nawet w trosce o zdrowie, przed zbliżającą się premierą w teatrze.

 • Annie Lennox zainspirowana rozwodem

  Premiera trzeciej, po albumach "Diva" i "Medusa", solowej płyty Annie Lennox, planowana jest na 9 czerwca. Główną inspiracją dzieła był podobno drugi rozwód artystki.

 • Nienasycona Anna Maria Jopek

  Annie Marii Jopek po raz czwarty z rzędu udało się utrzymać prowadzenie na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Zadanie to nie było zbyt trudne, ponieważ w najnowszym notowaniu listy Olis pojawiły się tylko trzy nowości, a żadnej z nich nie udało się nawet przebić do pierwszej dziesiątki. W Top 10 pojawił się natomiast Andrea Bocelli, który po chwilowej nieobecności na liście powrócił ze swoim albumem "Cieli Di Toscania" od razu na miejsce piąte.

 • Anna Korcz: Los sam za nas decyduje

  Kiedy stres i tempo życia zagroziły jej zdrowiu, lekarstwem okazał się dom poza miastem. Tam Anna Korcz szuka wytchnienia i równowagi po tygodniowej gonitwie. Bo obowiązków domowych i zawodowych popularnej aktorce nie brakuje!

 • "Matrix": Clint Eastwood inspiruje Carrie-Anne Moss

  Kanadyjska aktorka Carrie-Ann Moss, grająca Trinity w realizowanych obecnie sequelach "Matrixa" , odpowiadała niedawno na pytania dziennikarzy magazynu "Entertainment Weekly". Podobnie jak wszyscy zaangażowani w produkcję filmów "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions", aktorka nie ujawniła niczego na temat fabuły filmów. Z wywiadu można się jednak dowiedzieć, że największą inspiracją aktorską Carrie-Ann Moss jest... Clint Eastwood.

 • Olivia Anna Livki wraz z fanami (teledysk "Subways")

  W "Subways" Olivia Anna Livki opowiada o własnym dojrzewaniu w schwarzwaldzkim miasteczku i marzeniach o ucieczce w "wielki świat". Przedstawia obraz pokolenia, które "chce snów w prędkości gigabytów" stawiając sobie wysokie poprzeczki, o które się potyka, pragnąc osiągnąć wszystko jak najlepiej, jak najszybciej - a przede wszystkim to co jest niemożliwe. Do udziału w teledysku Livki...

 • Loka i "Atom miłości"

  ...i reżyserię odpowiada Anna Zofia Powierża, mająca na koncie klipy dla takich wykonawców, jak m.in. Antek Smykiewicz, Kasia Popowska, Monika Lewczuk, Maria Niklińska, Krzysztof Kiljański, Daria...

Dyskusje na temat: anna powietrza
 • Re: Anna Dymna wróciła do nałogu przez... kwarantannę!

  Niech każdy pali. Będą chodzić z butlą tlenu i rurkami w nosie. Ponadto żyły od papierosów kruszeją i ludzie dostają zawał, zapalenie płuc, które może skończyć się ropą wkoło płuc, operacją, gdzie trzeba z płuc zdjąć błonę, żeby je rozluźnić. Taka operacja to 99% grób. Wystarczy mały błąd... Poza tym w płucach nie ma powietrza, bo są podziurawione od nikotyny. Ludzka głupota nie zna granic!

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Z powietrza się nie tyje i zdrowie nie ma z tym nic wspólnego. Nie jesz nie tyjesz. Proste.

 • Re: Ibisz reklamuje solarium

  Piszecie wstrętny, obrzydliwy, a jacy Wy jesteście? Ibisz to Facet z klasą i bardzo zadbany, a Wy przed komputerem pewnie z grubym tyłkiem , piwem i chipsami oceniacie innych. Proponuje więcej ruchu i swieżego powietrza, a nie bawić się w pseudo-komentatorów.