• Informacje na temat:

  anna prus zdjęcia

Artykuły na temat: anna prus zdjęcia
 • Anna Prus: Kobiecy wdzięk w mundurze lotniczym

  ..."Uczy się latać i chce zostać pilotką. Podczas, kiedy inne kobiety noszą się bardzo kobieco, Jagoda woli swój mundur lotniczy" - Anna Prus charakteryzuje postać, którą kreuje w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

 • Anna Prus w hollywoodzkim filmie

  Anna Prus zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji "Operation Redemption". Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui. Prus pracuje obecnie z native speakerem nad amerykańskim akcentem, wkrótce rozpocznie też treningi sztuk walki. Premiera filmu zapowiadana jest na maj 2017 roku.

 • Anna Prus w "Dywizjonie 303"

  Anna Prus gra główną rolę żeńską w filmie "Dywizjon 303". Wciela się w nim w postać pilotki, Jagody Kochan. Ekipa produkcji czeka obecnie na wznowienie zdjęć, które ma mieć miejsce już w grudniu. Aktorka przygotowuje się także do roli w amerykańskim filmie akcji u boku Saïda Taghmaouiego.

 • Anna Prus z wirusem HIV w filmie "Thanatos"

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Thanatos" z Anną Prus w roli głównej. Reżyserem filmu jest Max Sturgeon, który pracował ostatnio przy "Transformers 4" (jako asystent Michaela Baya).

 • Koniec zdjęć do "Linii życia"

  ...mnie w tej postaci, gdy czytałem scenariusz - dodał aktor. Do obsady od nowego sezonu dołączą: Stefano Terrazziono i Anna Prus. Prostytutka Violetta okaże się jedyną nadzieją Michała (Andrzej Niemyt) na(...)Telenowela zachowała dotychczasową godzinę emisji - 19:30, a to oznacza, że widzowie polubili rodziny: Kesslerów, Nowików, Grabowskich i Pruskich. Jak zapewniają producenci serialu, jesienią nie...

 • "Lalka" Hasa: Niespełniona miłość Wokulskiego

  W czwartek, 7 listopada, mija 45 lat od premiery "Lalki" Wojciecha Jerzego Hasa. Pierwsza filmowa adaptacja powieści Bolesława Prusa była wielkim wydarzeniem artystycznym, twórcy nie szczędzono jednak krytycznych uwag.

 • "Nastoletnie matki": Nowy serial MTV

  Ruszyły zdjęcia do polskiej edycji programu "Teen Mom". Serial dokumentalny "Nastoletnie matki" zagości na antenie MTV Polska już na początku przyszłego roku.

 • "Lato z Muzami" w Nowogardzie: Laureaci

  Podczas festiwalu zaprezentowano ponad 50 filmów, odbyły się liczne koncerty, warsztaty oraz plener malarski. Do Nowogardu przybyli m.in. Joanna Kos-Krauze, Jowita Budnik, Piotr Jaxa, Wojciech Solarz, Marta Prus i Zbigniew Zamachowski. Jury Konkursu Filmowa Młoda Polska, w skład którego weszli: aktorka teatralna i filmowa Jowita Budnik, autor zdjęć filmowych i fotograf Piotr Jaxa, aktor i reżyser...

 • Borys Szyc: Kac w Warszawie

  ...w życiu omijało - wyjaśnia Mariusz Pujszo. W dobrej zabawie przyjaciołom pomoże Klaudia (Anna Prus), Gocha (Aleksandra Nieśpielak) i Sandra (Roma Gąsiorowska). Niezwykłe zdarzenia i zbiegi okoliczności(...)Trwają zdjęcia do pierwszego polskiego filmu o wielkim kacu. Andrzej (Borys Szyc) żeni się i chce pożegnać w męskim gronie stan kawalerski. W noc, gdy jego narzeczona (Sonia Bohosiewicz...

 • Orły 2019: 12 nominacji dla "Zimnej wojny"

  ...wojny" są Zula (Joanna Kulig) i Wiktor (Kot), młoda dziewczyna szukająca szczęścia w powstającym zespole Mazurek (bliskim polskiemu Mazowszu) i dojrzały mężczyzna, pianista, jej(...). O miano najlepszych aktorów w rolach pierwszoplanowych powalczą więc Joanna Kulig i Tomasz Kot. Rywalkami tej pierwszej będą Gabriela Muskała za "Fugę" i Anna Radwan za "Kamerdynera". Z kolei Kot...