• Informacje na temat:

  anna przybylska kiedy urodziła

Artykuły na temat: anna przybylska kiedy urodziła
 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska odeszła dwa lata temu

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy(...) spod powiek popłynęły jej dwie łzy" - wspomina po dwóch latach mama aktorki. Anna Przybylska urodziła się w Gdyni 26 grudnia 1978 roku. W tym mieście uczyła się i wychowywała wraz z rodzeństwem...

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy wiedziała już jak bardzo jest chora. W poniedziałek, 5 października, mija rok od śmierci aktorki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  ...na siebie czekali. Stworzyli kochającą się parę, a wkrótce rodzinę. Bo Anna Przybylska bardzo chciała mieć dzieci, dokładnie czworo. Życie te plany zweryfikowało - urodziła trójkę: Oliwię (2002(...) dzieci i partnera. A kiedy już poznali postawioną aktorce lekarską diagnozę - rak trzustki - on też był przy niej do końca. Anna Przybylska marzyła, by zestarzeć się pięknie jak Meryl Streep. Los chciał...

 • Przybylska i Żebrowski: Ich pierwszy raz

  Michał Żebrowski i Anna Przybylska pracują na planie filmu "Sęp". To sensacyjna produkcja, której reżyserem jest Eugeniusz Korin - doświadczony twórca teatralny, debiutujący w kinie.

 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i serdeczna. Aktorstwo to jej prawdziwa pasja. Jednak najbardziej Anna Dereszowska lubi być mamą, a że niedawno w jej życiu pojawił się synek Maks, ma ręce pełne roboty.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Bromskiego "Bilet na Księżyc"

  .... Zawierają także nowe znajomości - poznają m.in. Roksanę (Anna Przybylska), tancerkę pracującą w nocnym klubie. Antoni chce, by wspólna wyprawa zahartowała młodszego brata i przygotowała go do życia(...) w wolnej już Polsce, reżyser stworzył - jak powiedział - "hasło reklamowe" promujące film: "Kiedy twoi starzy byli młodzi". Bromski zaznaczył, że "Bilet na Księżyc" pragnął wyreżyserować od dawna. "Pomysł na...

 • Maja Komorowska: Porządkuję swoje życie

  Michnikowski, Janusz Głowacki, Wojciech Pokora, Zbigniew Osiński - największy znawca teatru Grotowskiego, Jerzy Jedlicki - wspaniały historyk. Wszystkich wymienić nie sposób. (...) Powiedziała pani kiedyś(...) spotkamy. Myliłam się. Zrobiliśmy razem "Góry o zmierzchu", "Życie rodzinne", gdzie zagrałam efektowną Bellę, i "Za ścianą", gdzie byłam szarą Anną. Okulary, upięte włosy, torebka, płaszczyk. Kiedy mój...