• Informacje na temat:

  anna przybylska na co dzień

Artykuły na temat: anna przybylska na co dzień
 • Powstanie film o Annie Przybylskiej

  ...opowiedzieć historię jej życia na wielkim ekranie. Przypomnijmy, że Anna Przybylska debiutowała w filmie "Ciemna strona Wenus" Radosława Piwowarskiego, a ogromną popularność przyniosła jej rola Marylki(...) skończyła szkoły aktorskiej, była profesjonalistką i pełnym zawodowcem. Nazywała mnie swoim filmowym tatusiem - mówił twórca w programie "Dzień Dobry TVN". Wciąż nie ujawniono, kto zagra Annę Przybylską...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy wiedziała już jak bardzo jest chora. W poniedziałek, 5 października, mija rok od śmierci aktorki.

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  ...jej nadzieję; po każdym ciosie podnosiła się i ponownie stawała do walki - dodał. Jak podkreślił, Anna Przybylska walczyła o każdy dzień jak każdy chory. Nie mówiła: należy mi się. - Robiła to(...)Na słupach ogłoszeniowych umieszczono banery z fotografią aktorki i napisem: "Będziemy o Tobie zawsze pamiętać". Pochodząca z Gdyni Anna Przybylska zmarła w niedzielę w swoim rodzinnym domu w Gdyni...

 • Mijają cztery lata od śmierci Anny Przybylskiej

  ...5 października 2014 roku Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą. Aktorka zmarła na raka trzustki w swoim rodzinnym domu w Orłowie. Osierociła trójkę dzieci i pozostawiła wielki smutek w sercach najbliższych i przyjaciół.

 • Mijają trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej

  ...5 października 2014 roku Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą. Aktorka zmarła na raka trzustki w swoim rodzinnym domu w Orłowie. Osierociła trójkę dzieci i pozostawiła wielki smutek w sercach najbliższych i przyjaciół.

 • Przybylska jest facetem!

  Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Olafa Lubaszenki "Złoty środek". Anna Przybylska zaliczy dwa wielkie debiuty. Po pierwsze - będzie to dla niej pierwsza główna rola. Po drugie - Przybylska zadebiutuje jako... mężczyzna!

 • Skandal wokół profilu "Anna Przybylska" na Facebooku! Oświadczenie menedżerki aktorki!

  ...​Kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci Anny Przybylskiej na jej koncie na Facebooku pojawił się wpis, którego autorem miała być Krystyna Przybylska, mama aktorki. Okazuje się, że wspomniany fanpage jest prowadzony przez całkiem obcą osobę!

 • Waleczna Anna Przybylska

  Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i... nie wiem w tej chwili, czy tego chcę - mówi Anna Przybylska. Aktorka powoli wraca do zdrowia po ciężkiej operacji, ale także po walce, jaką stoczyła ze wścibskimi mediami. Teraz potrzebuje odpoczynku.

 • Olga Bołądź zagra w filmie Anię Przybylską?

  .... Lada moment reżyser wybierze aktorkę, która wcieli się w Anię, a - jak informuje "Super Express" - największe szanse na dostanie tej roli ma Olga Bołądź. Przypomnijmy, że Anna Przybylska(...) skończyła szkoły aktorskiej, była profesjonalistką i pełnym zawodowcem. Nazywała mnie swoim filmowym tatusiem - mówił w programie "Dzień Dobry TVN". Prace nad filmem o Annie Przybylskiej weszły...

Zdjęcia na temat: anna przybylska na co dzień
Wideo na temat: anna przybylska na co dzień
Dyskusje na temat: anna przybylska na co dzień