• Informacje na temat:

  anna przybylska na ulicy

Artykuły na temat: anna przybylska na ulicy
 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy wiedziała już jak bardzo jest chora. W poniedziałek, 5 października, mija rok od śmierci aktorki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Anna Przybylska: Znów będzie o niej głośno

  Anna Przybylska, o której ostatnio głośno w mediach, niebawem pojawi się w polskich kinach. Artystka zagrała w najnowszym filmie Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc".

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • „Idę swoją drogą”

  ...festiwalu filmowym w Belgi, a sam film jest kandydatem Luksemburga do Oscara. Anna Cieślak, która ceni sobie możliwość pracy zarówno w teatrze (na co dzień możemy ją spotkać w Teatrze Słowackiego), jak(...) . Czy kreowana przez panią Małgosia podoba się pani, jaka ona jest ? Anna Cieślak : Myślę, że przede wszystkim musi się ona spodobać ludziom, którzy przyjdą do kina. I mam nadzieję, że tak się...

 • Christopher Doyle kręci w Polsce

  W filmie grają polscy aktorzy, m.in. Jan Frycz, Anna Przybylska, Adam Ferency, Jacek Poniedziałek i Łukasz Simlat. Zdjęcia zakończą się 15 grudnia - poinformowała producent filmu Marianna Rowińska(...) politycznym z wątkiem miłosnym. Wśród głównych bohaterów będą: 50-letni Ernest (Jan Frycz), który zakochuje się w zjawiskowo pięknej 25-letniej call-girl, Ojce (Anna Przybylska), i doświadczony inspektor...

 • Uniwersalny "Izolator"

  ...". W rolach głównych wystąpili Jan Frycz, Anna Przybylska i Adam Ferency. Na poniedziałkowej konferencji prasowej w Warszawie Doyle zaznaczył, że historia zabójstwa Dębskiego była dla filmowców wyłącznie(...)". Główni bohaterowie to 50-letni Ernest (w jego roli Jan Frycz), który zakochuje się w zjawiskowo pięknej 25-letniej call-girl, Ojce (Anna Przybylska), oraz doświadczony inspektor policji, Grottger (Adam...

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów "Daleko od noszy"! Twórca serialu - Krzysztof Jaroszyński - poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?