• Informacje na temat:

  anna przybylska z synkiem

Artykuły na temat: anna przybylska z synkiem
 • Przybylska i Żebrowski: Ich pierwszy raz

  Michał Żebrowski i Anna Przybylska pracują na planie filmu "Sęp". To sensacyjna produkcja, której reżyserem jest Eugeniusz Korin - doświadczony twórca teatralny, debiutujący w kinie.

 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i serdeczna. Aktorstwo to jej prawdziwa pasja. Jednak najbardziej Anna Dereszowska lubi być mamą, a że niedawno w jej życiu pojawił się synek Maks, ma ręce pełne roboty.

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • Wielki Test o Polskim Filmie zaliczony!

  Janusz Zaorski i Maria Szabłowska zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Agnieszka Holland - Robert Biedroń. Największą amantką i amantem polskiego kina wybrani zostali Anna Dymna i Andrzej Łapicki.

 • Lubaszenko znów kręci!

  ...się wydarzyć... Jaki będzie efekt końcowy, przekonamy się w kinie. Scenariusz Jerzego Kolasy (m.in. "Sztos") opowiada historię młodej dziewczyny z warszawskiej Pragi - Mirki (Anna Przybylska(...)"), a Anna Przybylska, która debiutuje w roli absolutnie pierwszoplanowej, ma szansę na pokazanie się z zupełnie nowej strony.

Zdjęcia na temat: anna przybylska z synkiem
Wideo na temat: anna przybylska z synkiem