• Informacje na temat:

  anna renata

Artykuły na temat: anna renata
 • Renata Dancewicz: Feministka i seksbomba

  ...sprawia pani przyjemność? Renata Dancewicz : - Tak, chociaż na szczęście nie mam zdjęć codziennie, bo można by było oszaleć. Przy tym serialu pracują fajni ludzie i dzięki nim to przyjemna praca. Tym(...), piją, dyskutują i romansują (śmiech). Rozmawiała Anna Bugajska. ***Zobacz materiał o podobnej tematyce***

 • Renata Przemyk: Osobista płyta

  Renata Przemyk, jedna z najbardziej oryginalnych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, wkrótce wyda swój nowy album "Unikat". Jest on obecnie promowany singlem "Zona", do którego teledysk możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL. Według Renaty Przemyk to album wyjątkowy z wielu powodów - stąd właśnie jego tytuł "Unikat".

 • Festiwal Twórczości Korowód: Wśród gwiazd Renata Przemyk i Zespół Reprezentacyjny

  ...i wykonujących je najwybitniejszych polskich artystów. W koncercie galowym "Ballady świata" wystąpią Alosza Awdiejew , Renata Przemyk oraz Zespół Reprezentacyjny , którzy zaśpiewają, w polskich(...) koncertach Korowodu" - mówi Anna Treter , prezes fundacji, wokalistka, także autorka tekstów. "Z myślą o wspieraniu i propagowaniu wartościowych polskich piosenek i ich twórców założyłam fundację i nadal...

 • Renata Przemyk: Spróbować jeszcze raz

  ...(gitary) i Błażej Chochorowski (bas), muzykę skomponowała sama Renata, a tekst napisała jej długoletnia współpracowniczka Anna Saraniecka. Do "Jakby nie miało być" powstał teledysk w reżyserii Bartka(...) się nie udawało" - czytamy w informacji o teledysku. W najbliższym czasie Renata Przemyk zaprezentuje nowy singel i starsze piosenki na żywo w klubie Stodoła w Warszawie (17 grudnia) i klubie...

 • Renata Przemyk ma 50 lat i wciąż "tańczy na stole"

  ...- Ja byłam strasznie nieśmiała kiedyś. Chorobliwie - opowiadała Interii w jednym z wywiadów Renata Przemyk. Jedna z najoryginalniejszych i najmniej medialnych (raczej nie spotkacie jej na ściankach) polskich wokalistek 10 lutego kończy 50 lat.

 • Zmarła Annie Girardot

  Francuska aktorka filmowa i teatralna Annie Girardot zmarła w poniedziałek w Paryżu - poinformowała rodzina. Aktorka miała 79 lat i chorowała na Alzheimera.

 • Teatr Bagatela: Dyrektor złoży wniosek o urlop

  ...- Nie nam oceniać, czy zarzuty ws. dyrektora są słuszne; poprosiliśmy go, aby na czas ich wyjaśnienia nie pełnił funkcji - poinformowała we wtorek zastępczyni dyrektora ds. literackich i organizacyjnych Teatru Bagatela w Krakowie Renata Derejczyk.

 • Maleo Reggae Rockers: Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata

  To niezwykłe wydawnictwo. "Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata" to projekt Darka Malejonka. Piosenki na płycie zaśpiewały m.in. Renata Przemyk, Katarzyna Cerekwicka i Ania Rusowicz. Premiera albumu - 9 lutego.

 • "Na Wspólnej": Nowy serial

  Trwa realizacja nowego serial u zatytułowanego "Na Wspólnej", który już od 27 stycznia 2003 roku będzie emitowany w telewizji TVN. W serialu występuje ponad dwadzieścia pierwszoplanowych postaci. Wśród obsady są tak znane aktorki jak: Bożena Dykiel, Anna Korcz, Renata Dancewicz i Grażyna Wolszczak.

 • Gwiazdy opowiadają o nowej komedii

  ...", "Tylko mnie kochaj" ) i Annę Cieślak ("Egzamin z życia", "Masz na imię Justine" ). Obok nich na ekranie pojawią się również Małgorzata Kożuchowska (Renata), Agnieszka Warchulska (Ewa), Anna Przybylska (Pani Ania), Joanna Jabłczyńska (Monika), Tomasz Kot (Dawid) i Przemysław Cypryański (Marek).

Zdjęcia na temat: anna renata
Wideo na temat: anna renata
 • Anna Popek zagra w teatrze!

  Anna Popek niedawno stanęła na jednej scenie u boku takich gwiazd jak Iza Kuna, Renata Dancewicz czy Rafał Królikowski - i poprowadziła spotkanie prasowe poprzedzające próbę spektaklu "Złodziej(...) aktorskich, a będzie sympatyczny, to jest moje marzenie – podkreśla Anna Popek.

Dyskusje na temat: anna renata