• Informacje na temat:

  anna seniuk - aktorka

Artykuły na temat: anna seniuk - aktorka
 • Anna Seniuk: Takiej postaci jeszcze nie grałam

  Jedną z głównych ról w serialu Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" gra Anna Seniuk, która wcieliła się w rolę Teresy, czyli matki głównego bohatera Ryszarda (Piotr Grabowski).

 • Anna Seniuk: Serce prawdziwej matki

  ...roku. "Anna Seniuk jest wspaniałą osobą. Po śmierci mojej mamy okazała mi wiele wsparcia i bliskości" - zdradziła  kiedyś aktorka Ewa Konstancja Bułhak. "Była świetnym opiekunem roku. Do dziś dobrze(...)"Jedz pierogi! Jedz pierogi!" - powtarzała Anna Seniuk do córki Magdy w restauracji, która, jak się potem okazało, była planem programu "Mamy Cię!". Żart polegał na tym, że kelner obsługujący aktorkę...

 • Anna Seniuk: Kopiczyński to był taki mój przyszywany mąż

  ...- Jego kultura, jego wdzięk, poczucie humoru zaskarbiły sobie mój podziw - wspomina zmarłego Andrzeja Kopiczyńskiego Anna Seniuk, odtwórczyni roli Magdy w serialu "Czterdziestolatek". - Myślę, że zapadł milionom ludzi w serce, że nieprędko zapomną o jego fantastycznej kreacji - mówi aktorka w rozmowie z RMF FM.

 • Anna Seniuk kończy 70 lat!

  W sobotę, 17 listopada, Anna Seniuk świętować będzie swoje 70. urodziny. - To, co mnie spotkało w życiu, przerosło moje nadzieje. Miałam udane życie, co nie znaczy, że było pozbawione dramatycznych momentów. Ciągle uczę się, żeby nie sprawiać ludziom bólu. Uczę się nie walczyć z rzeczami, na które nie mam wpływu - wyznała niedawno w wywiadzie niezapomniana Madzia Karwowska z "Czterdziestolatka".

 • Prowincjonalia: Jańcio Wodnik dla Anny Seniuk

  ...60 filmów obejrzą uczestnicy rozpoczętego w środę we Wrześni (Wielkopolskie) Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia 2017. Wydarzenie ma w tym roku 24. edycję, potrwa do soboty; laureatem nagrody honorowej festiwalu będzie aktorka Anna Seniuk.

 • Anna Seniuk: Kiedy syn się rozwodzi...

  ...- wyznaje pani Anna. Aktorka była bardzo zaniepokojona tym, co działo się w jego życiu prywatnym. Okazało się, że po kilku latach małżeństwa pan Grzegorz rozstał się z żoną, aktorką Kingą Ilgner (37(...)Rodzina - to słowo dla Anny Seniuk (70 l.) zawsze było najważniejsze. Dla dzieci była gotowa nawet zrezygnować z dobrej roli, a po próbie w teatrze pędziła do domu, by przygotować obiad. Bo córka...

 • Anna Seniuk: Syn jej nie zawiódł

  Rok bez wakacji spędzonych w chacie w Bieszczadach, dla Anny Seniuk (71 l.) jest rokiem straconym. Bo to jedyne takie miejsce, gdzie pani Anna odpoczywa. - Jestem samotnicą, dlatego najszczęśliwsza(...) ich nazw. Marzył, że zostanę leśnikiem - opowiada wzruszona aktorka. Dlatego pani Anna uwielbia to miejsce, szczególnie latem. Jednak w tym roku nie udało się jej zrealizować corocznego wyjazdowego...

 • Seniuk zaprasza przed telewizory!

  Teatr Telewizji powraca na dobre na mały ekran. Po Krystynie Jandzie, Marku Kondracie i Janie Englercie, swoje wsparcie dla tej inicjatywy okazała także legendarna i niezwykle lubiana przez widzów aktorka - Anna Seniuk.

 • Życiowa rola Anny Seniuk?

  Film "Kanadyjskie sukienki" z Anną Seniuk, Ewą Kasprzyk, Zofią Czerwińską i Karoliną Dryzner w obsadzie trafi 1 lutego na ekrany kin. To osadzona w latach 80., inspirowana prawdziwymi losami historia wielopokoleniowej rodziny.

 • Anna Seniuk: Miłość ponad wszystko

  Gdy Anna Seniuk po szkole aktorskiej dostała etat w krakowskim Teatrze Starym, najwięksi ówcześni reżyserzy byli pod wrażeniem jej nieprzeciętnej urody i wielkiego talentu. Nikt nie miał wątpliwości, że pisany jest jej sukces na scenie i wielkim ekranie.

Zdjęcia na temat: anna seniuk - aktorka
Wideo na temat: anna seniuk - aktorka
 • Współczesna pani Dulska

  Anna Seniuk opowiada o swojej bohaterce Maryli, którą gra w sitcomie "Wszyscy kochają Romana". - To współczesna pani Dulska, która każdemu chce urządzić życie według swojej wizji świata. To dobra cecha, jeśli nie występuje w nadmiarze - mówi aktorka.

Dyskusje na temat: anna seniuk - aktorka