• Informacje na temat:

  anna starmach kuchnia

Artykuły na temat: anna starmach kuchnia
 • Anna Starmach: Nie rzucamy talerzami

  W "MasterChefie" trwa zacięta rywalizacja o kolejny tytuł Mistrza Kuchni. Jurorka Anna Starmach opowiada o ewolucji programu i o tym, jak macierzyństwo wpłynęło na jej zawodowe obowiązki.

 • Anna Starmach wciąż się uczy

  Z czego cieszą się kucharze, a z czym nie mogą sobie poradzić? O tym m.in. opowiada Anna Starmach, jurorka programu "MasterChef".

 • Anna Starmach kończy 30 lat

  Znana z programów kulinarnych Anna Starmach w poniedziałek, 15 maja, obchodzi 30. urodziny. "Życzę sobie, żeby ta nowa dekada była tak udana, jak poprzednia" - mówi jubilatka. "Torty urodzinowe nie tuczą" - dodaje miłośniczka bezy Pavlovej, która zamierza hucznie świętować.

 • Anna Starmach: Byłam dziwna

  Anna Starmach przyznaje, że była specyficznym dzieckiem. "Już jako dwulatka lubiłam ogórki kiszone. Nie lubiłam za to chipsów" - mówi jurorka "Masterchefa". Starmach długo nie mogła przekonać się do barszczu czerwonego. "Od kilku lat go lubię" - dodaje.

 • Anna Starmach: "MasterChef"? Tu nigdy nie jest nudno

  Zdaniem Anny Starmach szósta edycja programu "MasterChef" z pewnością mocno zaskoczy widzów, bo uczestnicy to prawdziwa mieszanka wybuchowa - są nie tylko kreatywni, lecz także mają niezwykłe poczucie humoru, które pomaga im nawet w sytuacjach bardzo stresowych. W tej odsłonie show zmagania kucharzy amatorów przybrały nieco inną formę, a dodatkowo producenci przygotowali szereg niespodzianek, jak...

 • Anna Starmach: Kto wygra program "Masterchef junior"?

  ..."Najważniejsze, żeby ktoś, kto mnie karmi, dobrze gotował. A czy to jest kobieta, czy mężczyzna to nie ma znaczenia" - mówi Anna Starmach, jurorka programu "Masterchef junior", którego finał odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia.

 • Anna Starmach lubi karmić ludzi

  Kończy się druga edycja "MasterChefa". Nie żal pani? Anna Starmach : - Uwielbiam pracę na planie tego programu! Świetnie współpracuje mi się z Magdą Gessler i Michelem Moranem, wielką frajdę sprawia mi poznawanie uczestników - utalentowanych kucharzy - oraz gości specjalnych naszego show (w tym roku był to Marco Pierre White - przyp. red.), ale wszystko kiedyś się kończy... Koniec programu nie...

 • Anna Starmach: Ścigam się z Jamiem Oliverem

  ..."Wszystkie zakupy robiłam z kalkulatorem w ręku, a w kuchni gotowałam ze stoperem"- zapewnia Anna Starmach. 20 lutego ukaże się jej druga książka "Pyszne 25. Nowa porcja przepisów", w której udowadnia, że można gotować pysznie w 25 minut za 25 zł.

 • Pamiątki z podróży Anny Starmach

  Muszę jeść i podróżować - przyznaje Anna Starmach. Jurorka programu "MasterChef", jak przystało na prawdziwego smakosza, z podróży zawsze przywozi plecak pełen przypraw i książek kucharskich.

 • Legendarny szef kuchni w "MasterChefie Juniorze"

  ...przepisu i udowodnienie, że potrafią gotować na najwyższym, światowym poziomie.  W kolejnej konkurencji Anna Starmach podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej, prosząc o przygotowanie spektakularnego...