• Informacje na temat:

  anna świątczak i michał

Artykuły na temat: anna świątczak i michał
 • Ania Świątczak przeszła metamorfozę. Jak wygląda teraz nowa wokalistka Ich Troje?

  W niedzielę, 8 marca Michał Wiśniewski wyjawił, kto będzie nową wokalistką Ich Troje. Jak się okazało, za mikrofonem stanie współpracująca już wcześniej z zespołem Ania Świątczak. Z tej okazji przeszła niesamowitą metamorfozę.

 • Anna Świątczak twarzą kanału religijnego TBN Polska. Poprowadzi "Punkt zwrotny"

  Kanał TBN Polska wprowadza letnią ramówkę, w której jedną z nowości jest talk show "Punkt zwrotny", prowadzony przez Annę Świątczak. Wokalistka spotka się z ludźmi, których życie zmieniło się pod wpływem wiary w Boga.

 • Tak śpiewa 11-letnia Vivienne Wiśniewska. Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak debiutuje

  Ponad 15 tys. odsłon ma już animowany teledysk "Deszczyk" Vivi Wiśniewskiej. To pierwsza piosenka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, byłej wokalistki Ich Troje.

 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • 30-lecie działalności Michała Wiśniewskiego. Specjalny koncert Ich Troje

  ...​Niedługo 30-lecie działalności muzycznej obchodzić będzie Michał Wiśniewski. Z tej okazji zaplanowano koncert jubileuszowy, który odbędzie się 8 września w Opolu. Koncert będzie także transmitowany na żywo przez platformę YouTube.

 • Michał Wiśniewski: Awantura o Dodę!

  Takiej kłótni już nie było od dawna w domu Michała Wiśniewskiego (34 lata). Świeżo upieczona żona gwiazdora Anna Świątczak (29 lat) i matka jego córki Etiennette, zobaczyła w gazecie zdjęcie swego męża zaglądającego w dekolt Doroty "Dody" Rabczewskiej.

 • Michał Wiśniewski ma córkę!

  W niedzielę, 17 września, o godz. 7.40 na świat przyszła Etiennette Anna, pierwsze dziecko Michała Wiśniewskiego (34 l.) i jego żony Ani Świątczak (28 l.). Szczęśliwi rodzice i ich córeczka mają się bardzo dobrze.

 • Michał Wiśniewski: Córka czy syn?

  Michał Wiśniewski (34 l.) i jego przyjaciółka Anna Świątczak (27 l.) będą mieli córkę - tak przynajmniej wykazały badania USG. Para przygotowuje się obecnie do występu podczas półfinałowego koncertu Eurowizji, który odbędzie się w Atenach w czwartek, 18 maja.

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • Michał Wiśniewski w końcu pokazał żonę. Jak wygląda?

  Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Jego wybranką jest osoba niezwiązana z show-biznesem.

Zdjęcia na temat: anna świątczak i michał
Wideo na temat: anna świątczak i michał
 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)