• Informacje na temat:

  anna szkoda

Artykuły na temat: anna szkoda
 • Anna Dereszowska rozsierdziła fanów

  W czasach, gdy ludzie szturmują sklepy spożywcze i ogołacają półki z towarów, ryzykownym jest chwalenie się w mediach społecznościowych tym, że korzysta się z usług firmy cateringowej. Przekonała się o tym Anna Dereszowska, która rozsierdziła fanów wpisem o tym, że nie musi robić zakupów, bo posiłki dostaje do domu. "Szkoda, że nie każdy może sobie pozwolić" - to jeden z najłagodniejszych...

 • Szkoda gadać...

  ...ciągnie się dwie godziny. 5. Bo szkoda łez. Nie, nie naszych. Film ani ziębi, ani grzeje, mimo że Anna Dereszowska niemal przez dwie godziny filmu chodzi z mokrymi oczyma. A to nie może zajść w ciąże(...) nic ciekawego do powiedzenia. Tymczasem treść "Nigdy nie mów nigdy" sprowadza się do głoszonych już wielokrotnie prawd o wielkomiejskich singielkach (w roli jednej z nich, niejakiej Amy, Anna...

 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o koronawirusa

  Anna Wendzikowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z urlopu w górach. Jednak zamiast fali zachwytów, spłynęła na nią sroga krytyka. Internauci ostro skrytykowali dziennikarkę, zarzucając jej skrajną nieodpowiedzialność i promowanie złych wzorców.

 • Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”

  Mimo wstrzymania nagrań programu widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji "Dance Dance Dance". W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk(...) Dance Dance The Best Of", będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka. Przypomnijmy że Anna Mucha od początku swej przygody z "DDD" wzbudza kontrowersje. Aktorka zaskoczyła...

 • Anna Korcz: Rodzina jest najważniejsza

  Nie mam czasu na dylematy i depresję - mówi Anna Korcz. Zawdzięcza to ośmioletniemu synowi, dla którego musi być silna i aktywna. Gwiazda twierdzi, że rodzina stanowi dla niej sens życia, dlatego rozumie ból artystów, którzy mimo sławy i uwielbienia ze strony publiczności nie mają bliskich czekających na nich w domu.

 • Anna Tatarska: Bardzo mnie cieszy oscarowa pomyłka

  ...- Bardzo mnie cieszy oscarowa pomyłka. Ten twist mnie nie zaskoczył, choć nigdy bym się go nie spodziewała - powiedziała Anna Tatarska. Jej zdaniem trzy statuetki - w tym za najlepszy film - dla "Moonlightu" to ogromny sukces.

 • Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii o Annie Przybylskiej: "Była dla mnie ważna"

  Właśnie ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz sporo miejsca poświęcił swojej byłej partnerce, aktorce Annie Musze. Okazuje się, że nie tylko ona była ważna w jego życiu. Taką osobą była również Anna Przybylska.

 • Anna Serdiukow: Oscar dla "Moonlight" jest interesującym sygnałem Akademii

  Oscar w kategorii najlepszy film dla "Moonlight" jest interesującym sygnałem Akademii Filmowej - przyznaje Anna Serdiukow. Jej zdaniem to ważny werdykt, który udowadnia, że nie tylko superprodukcje mają szansę na najwyższe trofeum.

 • Anna Dymna: Pomaganie jest łatwe

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Bo dla niej chcieć znaczy móc. Udowadnia to na każdym kroku. Pani Anna to kobieta niezwykła.

Zdjęcia na temat: anna szkoda
Wideo na temat: anna szkoda
 • Anna Wendzikowska: Sposobem na przebicie się w show-biznesie jest pokazywanie cycków!

  Anna Wendzikowska próbuje zaistnieć w show-biznesie już od paru dobrych lat. Udało jej się załapać do "Dzień Dobry TVN", gdzie przeprowadza wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Znana jest także z wrzucania zdjęć na Instagrama, na których pozuje ze swoim chłopakiem. Anna nieco ubolewa, że dzisiaj zaistnieć może prawie każdy. "Sposobem na przebicie się są: pokazywanie cycków, robienie skandali

Dyskusje na temat: anna szkoda