• Informacje na temat:

  anna szpieg

Artykuły na temat: anna szpieg
 • ​"Oficer i szpieg" Polańskiego z czterema nominacjami do Europejskich Nagród Filmowych

  Film "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego uzyskał w sobotę cztery nominacje do Europejskich Nagród Filmowych - dla najlepszego europejskiego filmu, reżysera, scenarzysty i aktora. Film powalczy m.in. z "Bólem i blaskiem" Pedro Almodovara i "Zdrajcą" Marco Bellocchio.

 • Hugh Grant jako szpieg

  Hugh Grant przyjął propozycję zagrania w nowym filmie Guy'a Ritchiego, produkowanym przez Warner Brothers. Obraz będzie szpiegowskim thrillerem pod tytułem "The Man From U.N.C.L.E.".

 • Szpieg, który doradzał Angelinie Jolie

  Melissa Mahle, były szpieg CIA, to kobieta, która o ukrywaniu się i przybieraniu wielu osobowości wie prawie wszystko. Prawdy o niej nie znała nawet jej własna matka. Ostatnio jednak Mahle stała się osobą publiczną, prawie gwiazdą, ponieważ to ona doradzała Angelinie Jolie na planie jej najnowszego szpiegowskiego thrillera "Salt".

 • Szpiedzy tacy jak my

  Tylko cztery premiery kinowe kończą w tym tygodniu filmowe wakacje. Zarówno bohater "Pamięci absolutnej", jak i tytułowy protagonista polskiej komedii "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości" będą zmuszeni do połapania się w szpiegowskiej intrydze. Kto woli obyczajowe obrazki - powinien wybrać hit amerykańskiego kina niezależnego "Siostra twojej siostry".

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  ..."Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

 • TVP i BBC kręcą "Szpiegów w Warszawie"

  Już 11 kwietnia rozpoczną się zdjęcia do historycznego serialu szpiegowskiego "Szpiedzy w Warszawie" - pierwszej wspólnej produkcji fabularnej TVP i BBC.

 • "Szpiedzy w Warszawie" od stycznia w TVP

  Szpiedzy w Warszawie" to historyczny serial szpiegowski na podstawie światowego bestsellera Alana Fursta pod tym samym tytułem, W Europie nadciąga II wojna światowa. Francuscy, niemieccy, rosyjscy i polscy tajni agenci zostają wciągnięci w szpiegowską walkę na śmierć i życie. Pułkownik Jean-François Mercier (David Tennant), oficjalnie nowy attaché wojskowy w ambasadzie Francji w Warszawie...

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Triumf "Faworyty"

  Aktorzy Antonio Banderas ("Ból i blask") i Olivia Colman ("Faworyta") to laureaci Europejskich Nagród Filmowych. Ceremonię zdominowała "Faworyta" Yorgosa Lanthimosa, którą wyróżniono jeszcze nagrodą za najlepszą reżyserię, najlepszą komedię oraz najważniejszą statuetką wieczoru - dla najlepszego filmu. Mimo aż czterech nominacji "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego wyjechał z Berlina bez żadnej...

 • Brutalny przeciwnik Batmana!

  Głównym przeciwnikiem Batmana w najnowszym filmie serii, reżyserowanej przez Christophera Nolana - "Mroczny rycerz powstaje", będzie zamaskowany Bane, odtwarzany przez Toma Hardy'ego ("Incepcja", "Szpieg").