• Informacje na temat:

  anna tomaszewska grabowska

Artykuły na temat: anna tomaszewska grabowska
 • Katarzyna Grabowska: Aktorstwo to jest to!

  ...​Widzowie pokochali bohaterów serialu "Zakochani po uszy", a zwłaszcza uroczą Asię Popiel. Katarzyna Grabowska, która ją gra, opowiedziała nam m.in. jak weszła na artystyczną ścieżkę.

 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.

 • Katarzyna Grabowska: Teraz kolej na nią

  ...), namówiony zresztą przez starszego, by zdawał do szkoły aktorskiej. Tej samej chorobie uległy ich żony: Iwona Bielska (żona Mikołaja) i Anna Tomaszewska (była Andrzeja). Potem dzieci i ich "połówki(...) Zuzanna i młodsza Katarzyna poszły znanym im tropem. Zuzanna skończyła warszawską Akademię Teatralną, Katarzyna - łódzką Filmówkę. Ich mężowie - są oczywiście aktorami! Pawła Domagałę (męża Zuzanny...

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski wcale nie rozpaczał, gdy kolega odbił mu żonę!

  Tomaszewska spędzili razem ponad 20 lat, doczekali się dwóch córek, które poszły w ich ślady i zostały aktorkami. Zuzanna Grabowska, czyli Patrycja Kozłowska z "O mnie się nie martw", i Katarzyna Grabowska(...) chwili, gdy pierwsza żona - aktorka Anna Tomaszewska, czyli Bożena z "Przyjaciółek" - na dobre wystawiła mu za drzwi walizki. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że zrobiła to, bo w jej życiu...

 • Andrzej Grabowski: Chciał być księdzem

  Spełnił większość swoich marzeń. Dzisiaj myśli tylko o tym, by grać.

 • "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  Katarzyna Grabowska, czyli Asia Popiel z "Zakochanych po uszy", twierdzi, że nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa, choć... wcale nie chciała zostać aktorką. - Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem zawodu - mówi.

 • Kiepski się ożeni?

  Krakowski aktor Andrzej Grabowski lubi pokazywać się w towarzystwie pięknych kobiet. Czy tym razem skończy się to na ślubnym kobiercu?

 • Przykre wyznanie Andrzeja Grabowskiego! Nie tak miało być

  Anna Tomaszewska (68 l.), z którą gwiazdor ma dwoje dzieci, Zuzannę i Katarzynę. Po nieudanym małżeństwie Grabowski doszedł do wniosku, że nie zamierza się zamykać na miłość. W 2009 roku ponownie stanął...

 • Aktor i asystentka

  Andrzej Grabowski (55 l.) zakochany!? To już wiemy od roku. Jednak dopiero teraz "Super Express" odkrył, że aktor porzucił żonę dla młodszej o kilkanaście lat asystentki kierownika produkcji.

Zdjęcia na temat: anna tomaszewska grabowska
Wideo na temat: anna tomaszewska grabowska
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.