• Informacje na temat:

  anna tomaszewska i andrzej grabowski

Artykuły na temat: anna tomaszewska i andrzej grabowski
 • Przykre wyznanie Andrzeja Grabowskiego! Nie tak miało być

  Andrzej Grabowski (67 l.) rzadko opowiada o swoich prywatnym życiu, jednak teraz zrobił wyjątek. W najnowszym wywiadzie dla "Gali” postanowił wrócić do bolesnych wspomnień z przeszłości i opowiedzieć o kulisach rozstania z byłą żoną.

 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski wcale nie rozpaczał, gdy kolega odbił mu żonę!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze „Świata według Kiepskich”, ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się głośnymi rozwodami. Nie jest tajemnicą, że pierwszą żonę – matkę jego córek – u boku której szedł przez życie prawie 20 lat, odbił mu... kolega, satyryk Krzysztof Piasecki.

 • Andrzej Grabowski: Chciał być księdzem

  Spełnił większość swoich marzeń. Dzisiaj myśli tylko o tym, by grać.

 • Katarzyna Grabowska: Teraz kolej na nią

  Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego, Katarzyna (27 l.), w końcu wychodzi z cienia!

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  Katarzyna Grabowska jest najmłodszą członkinią jednego z największych polskich klanów aktorskich - aktorami są jej rodzice (Anna Tomaszewska, czyli ciotka Izy z "M jak miłość", i Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich"), siostra i szwagier (Zuzanna Grabowska, czyli Marta Pociej z "Lekarzy na start", i Paweł Domagała, czyli Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw...

 • Kiepski się ożeni?

  Krakowski aktor Andrzej Grabowski lubi pokazywać się w towarzystwie pięknych kobiet. Czy tym razem skończy się to na ślubnym kobiercu?

 • Katarzyna Grabowska: Aktorstwo to jest to!

  ...potencjał. Choć jesteś popularna, niewiele osób zna cię jako córkę Andrzeja Grabowskiego, którego pokochaliśmy m.in. za rolę Ferdka w "Świecie według Kiepskich". Jak to jest być córką legendy? - To(...) myślą, że mój ojciec ma wpływ na moją pracę, ale tak nie jest. Dalszą część wywiadu znajdziecie na kolejnej stronie --> Nie tylko tata, ale też twoja mama Anna Tomaszewska i siostra Zuzanna...

 • Aktor i asystentka

  Andrzej Grabowski (55 l.) zakochany!? To już wiemy od roku. Jednak dopiero teraz "Super Express" odkrył, że aktor porzucił żonę dla młodszej o kilkanaście lat asystentki kierownika produkcji.

Zdjęcia na temat: anna tomaszewska i andrzej grabowski
Wideo na temat: anna tomaszewska i andrzej grabowski
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...