• Informacje na temat:

  anna walter

Artykuły na temat: anna walter
 • Katarzyna Walter: Seria nieszczęść

  Grana przez Katarzynę Walter w "Na Wspólnej" Agnieszka wróci do alkoholowego nałogu. Będzie to dla niej sposób na zapomnienie o nieudanym związku ze znacznie młodszym mężczyzną. Aktorka twierdzi, że jej bohaterka odznacza się silną osobowością, nie ma więc wątpliwości, że wkrótce na nowo ułoży sobie życie.

 • Żmuda Trzebiatowska najlepsza

  Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" przetańczony został w rytmach pasodoble i foxtrota. Z programem pożegnała się tym razem aktorka, Katarzyna Walter. Zdaniem jury, kompletnie "posypała się jej współpraca z partnerem", Krzysztofem Hulbojem.

 • "W drodze" w polskich kinach

  ...14 września na ekrany polskich kin trafi film Waltera Sallesa "W drodze" , który swoją światową premierę miał w konkursie tegorocznego festiwalu w Cannes. Dystrybutorem obrazu jest Gutek Film.

 • Ultimatum Anny Guzik

  Jeśli telewizja Piotra Waltera nie wznowiłaby serial u "Hala w opałach", Anna Guzik odeszłaby z "Na Wspólnej".

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • Festiwal Nowe Horyzonty zakończony

  W niedzielę, 29 lipca, premierowym pokazem filmu "W drodze" Waltera Sallesa zakończył się 12. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty.

 • Premiera drugiego sezonu "Watahy" 15 października

  Środkowej, Skandynawii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii w prestiżowej sekcji Walter Presents w Channel 4. "Guardian" określił "Watahę" jako "świetny serial" dodając, że "nikt w Wielkiej Brytanii nie(...) przyjaciół - Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego chacie pojawia się nielegalna imigrantka - Alsu (Anna Donchenko). W drugim sezonie...

 • Wyznania Anny Popek

  Anna Popek ujawnia, kto ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli w programie "Taniec z gwiazdami". "Od początku faworytką była Marta Żmuda Trzebiatowska, która ma w ręku wszystkie atuty" - mówi prezenterka.

 • Autorki filmu "Trzech kumpli": Ewa Stankiewicz i Anna Ferens, redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego" ks. Adam Boniecki oraz publicysta Bronisław Wildstein to laureaci nagród im. Dariusza Fikusa za 2008 r...

 • Weekend w kinie: Same gwiazdy

  Pedro Almodovar, Jean-Marc Vallee i Werner Herzog reżyserują, a Jeff Bridges, Emma Roberts, Chris Pine, Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Don Cheadle, Anna Kendrick, Tim Roth oraz Ewan McGregor grają główne role - w filmach wchodzących na ekrany polskich kin w piątek, 2 września.

Zdjęcia na temat: anna walter