• Informacje na temat:

  anna wendzikowska

Artykuły na temat: anna wendzikowska
 • Anna Wendzikowska w ogniu krytyki! Słusznie?

  Anna Wendzikowska przywiązuje dużą wagę do prowadzenia swojego konta na Instagramie. Codziennie stara się zamieszczać perfekcyjne zdjęcia i dzielić się z obserwatorami intymnymi szczegółami z życia(...) pod postem.  "Przezornie kupuję przyduże, no, a potem młodsza dorośnie" - wyznała Wendzikowska. Pod zdjęciem było jeszcze kilka innych nieprzyjemnych komentarzy, jednak celebrytka postanowiła je usunąć...

 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • Oscary 2020: Anna Wendzikowska zadała szyku na gali

  Piękna Anna Wendzikowska na 92. gali rozdania Oscarów przyćmiła gwiazdy Hollywood. Na czerwonym dywanie dziennikarka wyglądała zjawiskowo.

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Anna Wendzikowska tym razem przesadziła! Daje zły przykład dzieciom?

  Anna Wendzikowska (38 l.) znów udała się na wakacje i po raz kolejny wywołała zamieszanie, publikując zdjęcie z urlopu. Fani byli oburzeni tym, co zrobiła dziennikarka.

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • Anna Wendzikowska odlatuje na Instagramie. Próbuje być jak Julia Roberts!

  Upojona miłością Anna Wendzikowska (38 l.) postanowiła pochwalić się zdjęciem wzorowanym na słynnym filmie „Notting Hill”. Jak wypadła w roli Anny Scott (Julia Roberts)?

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć

 • Anna Wendzikowska nago w wannie. Fani: Może zdjęcie na kibelku!

  Anna Wendzikowska (38 l.) postanowiła pokazać kąpiel w wannie, co nie spodobało się internautom. „Jaki jest sens wrzucania takich zdjęć na instagram?”- pytają w komentarzach.

 • Anna Wendzikowska: Poród za 2 miesiące, już szuka niani

  Anna Wendzikowska nie planuje długiej przerwy w pracy po urodzeniu dziecka. Mimo że od porodu dzielą ją jeszcze dwa miesiące, już dziś szuka niani dla swojej córeczki.

Zdjęcia na temat: anna wendzikowska
 • Anna Wendzikowska
 • Anna Wendzikowska
 • Anna Wendzikowska
Wideo na temat: anna wendzikowska
 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska wraca na plan

  Staram się dobrze łączyć oba moje zawody – mówi gwiazda TVN. Na co dzień pracuje jako dziennikarka zajmująca się tematyką filmową, co pewien czas staje jednak przed kamerą również jako aktorka. W tym roku ponownie wcieli się w postać Moniki w serialu „M jak miłość”.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Anna Wendzikowska napisała bajkę

  Anna Wendzikowska postanowiła pomóc niedożywionym dzieciom i napisała bajkę, która ma uświadomić najmłodszym konieczność pomagania innym. Wendzikowska nie wyklucza, że w przyszłości napisze kolejne utwory dla dzieci, przyznając jednak, że pisanie dla najmłodszych czytelników jest bardzo trudne.

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna wendzikowska