• Informacje na temat:

  anna wendzikowska zdjęcia

Artykuły na temat: anna wendzikowska zdjęcia
 • Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o koronawirusa

  Anna Wendzikowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z urlopu w górach. Jednak zamiast fali zachwytów, spłynęła na nią sroga krytyka. Internauci ostro skrytykowali dziennikarkę, zarzucając jej skrajną nieodpowiedzialność i promowanie złych wzorców.

 • Anna Wendzikowska nurkuje z rekinami

  Anna Wendzikowska uwielbia podróżować po świecie. Była już w wielu krajach, jednak najbardziej upodobała sobie państwa Azji. "Byłam w Tajlandii, a także w podróży po Malezji, Indonezji, Bali i Singapurze" - wylicza artystka.

 • Anna Wendzikowska u boku Jima Carreya

  Anna Wendzikowska zakończyła pracę na planie amerykańskiego thrillera "True Crimes". Dziennikarka zagrała u boku hollywoodzkich gwiazd - Jima Carreya i Charlotte Gainsbourg. Twierdzi, że było to bardzo ciekawe i zupełnie niestresujące doświadczenie. Zapewnia też, że chętnie ponownie pojawiłaby się na planie filmowym, choć jej głównym zajęciem jest dziennikarstwo.

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • W Krakowie trwają zdjęcia do "Bangistanu"

  Trwają zdjęcia do "Bagistanu" - największej od lat międzynarodowej produkcji filmowej realizowanej w Krakowie, z udziałem indyjskich i polskich gwiazd. W obsadzie m.in. Tomasz Karolak, Anna Wendzikowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Janusz Chabior, Cezary Pazura, Bilguun Ariunbaatar i Miss Sri Lanki - Jacqueline Fernandez.

 • Grażyna Torbicka gwiazdą jesiennej ramówki TVN Fabuła

  Grażyna Torbicka będzie jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN Fabuła. Obok legendy polskiej telewizji autorskie programy poprowadzą również m.in. Rafał Zawierucha, Anna Wendzikowska i Andrzej Sołtysik.

 • "Bangistan" w Krakowie: Ostatnie dni zdjęć

  Polsko-hinduska ekipa pracuje w Krakowie i okolicach od ponad miesiąca. 4 września, w 35 dniu zdjęć, zakończy realizację w Polsce. Potem, kolejne zdjęcia jeszcze przez 13 dni będzie kontynuować w indyjskich miastach Waranasi, Bombaj i Ladakh. W Polsce filmowcy kręcili sceny m.in. w Barbakanie, na dworcu PKP, w Operze Krakowskiej, a także na lotnisku w Balicach i w kopalni soli w Wieliczce. Jak...

 • Patrick Wilson w "Dzień Dobry TVN" o filmie "Pasażer"

  Przy okazji promocji filmu "Pasażer" Anna Wendzikowska rozmawiała z Patrickiem Wilsonem. Co powiedział aktor?

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Eva Green jako "damulka warta grzechu"

  ..." jest Dwight (w tej roli Josh Brolin), detektyw-fotograf, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green...

Zdjęcia na temat: anna wendzikowska zdjęcia
Wideo na temat: anna wendzikowska zdjęcia
 • Anna Wendzikowska pokaże swoją córeczkę?

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką – mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Anna Wendzikowska: Nie pokazuję twarzy mojej córki, bo nie chcę robić sensacji

  Anna Wendzikowska została mamą w styczniu tego roku. Urodziła wówczas córkę, której dała na imię Kornelia. Mimo że ciąża i poród gwiazdy TVN wzbudzały ogromne zainteresowanie mediów, Wendzikowska nie(...) takiej wielkiej sensacji. Myślę, że to po prostu w pewnym momencie jakoś musi się stać naturalnie – mówi Anna Wendzikowska.

 • Anna Wendzikowska: Sposobem na przebicie się w show-biznesie jest pokazywanie cycków!

  Anna Wendzikowska próbuje zaistnieć w show-biznesie już od paru dobrych lat. Udało jej się załapać do "Dzień Dobry TVN", gdzie przeprowadza wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Znana jest także z wrzucania zdjęć na Instagrama, na których pozuje ze swoim chłopakiem. Anna nieco ubolewa, że dzisiaj zaistnieć może prawie każdy. "Sposobem na przebicie się są: pokazywanie cycków, robienie skandali

Dyskusje na temat: anna wendzikowska zdjęcia
 • Re: Anna Wendzikowska, znana serialowym widz...

  Sprzedają swoją prywatność? Może kiedyś tak było, kiedy nie było portali społecznościowych takich jak Facebook, i jakieś zdjęcia pojawiały się w brukowcach... Obecnie większość osób na fb robi to samo, dodaje swoje zdjęcia i je upublicznia :) więc stwierdzenie że sprzedają swoją prywatność to mocno nadużyte słowo...

 • Re: Anna Wendzikowska, znana serialowym widz...

  Gwiazd nie widzę w całej tej serii fotek, ale i też żadnego poprawnie zrobionego zdjęcia!. Wszystkie zrobione chyba za pomocą kalkulatora. Żenada, ludzie których stać na droższy wyjazd nie posiadają przyzwoitego aparatu fotograficznego?

 • Re: Anna Wendzikowska, znana serialowym widz...

  Wszędzie te same zdjęcia z tym samym filtrem wystwiane na istagramie. Zero polotu, nudy. Mogę dać sobie wacka uciąć, że już za pół roku będą się wstydziły bo zalatuje to tandetą niestety. Wszyscy już tak robią i już jest to w złym guście.

 • Re: Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z...

  Sądząc po tytule szanowny pan dziennikarz pewnie przeżył kilka niezapomnianych orgazmów oglądając te zdjęcia , cóż co kto lubi , zdecydowanie panu dziennikarzowi nie polecam plaż nudystów

 • Re: "M jak miłość": Anna Wendzikowska na razie nie planuje wesela

  Jeszcze niedawno mówiła o miłości do poprzedniego partnera Rafała prezentując zdjęcia ze wspólnych wyjazdów i wypowiadając się w wywiadach na temat ich zgodnego, kilkuletniego związku. Czy można wierzyć takiej kobiecie? Patryk, uważaj! Możesz być tylko kolejny na liście.