• Informacje na temat:

  anna wilk

Artykuły na temat: anna wilk
 • Grzegorz Wilk, Justyna Steczkowska, Piotr Cugowski i inni w oratorium. Zobacz teledysk "Wieża zgody"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Wieża zgody" promujący oratorium "Wschód Zachodu", które poświęcone jest historii Gdańska. W projekcie śpiewają m.in. Grzegorz Wilk, Justyna Steczkowska i Piotr Cugowski.

 • Romuald Lipko Band: "All Inclusive" z Grzegorzem Wilkiem

  ..."Letni, leki utwór, akurat na wakacje" - tak wokalista Grzegorz Wilk zapowiada premierową piosenkę Romuald Lipko Band.

 • "Panny z Wilka": 40 lat od premiery

  W środę, 4 września, mija 40 lat od premiery "Panien z Wilka" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Ekranizacja refleksyjnego opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza - o powrocie do czasów młodości, straconych nadziejach i przemijaniu - otrzymała w 1979 roku nominację do Oscara.

 • Anna Wendzikowska spotka się z DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.

 • Anna Mucha: Aktorstwo miało być tylko zabawą

  ...26 kwietnia skończyła 40 lat, a 6 maja minęło 30 lat od momentu, kiedy widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranie. Anna Mucha wspomina pierwsze kroki w świecie filmu i mówi o swoim największym sukcesie zawodowym.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  ..., jakim partnerem na planie jest Matthew McConaughey ("Witaj w klubie", "Wilk z Wall Street", "MAgic Mike"), który gra w filmie główną rolę męską. "To ogromna przyjemność pracować z kimś, kto potrafi(...) świata osobę, pojechałabym. Ale nie sądzę, żeby ktokolwiek kiedykolwiek mnie o to poprosił". Po konferencji w Londynie z Anne Hathaway - specjalnie dla portalu INTERIA - rozmawiała Anna Tatarska...

 • Fryderyki: Wilki górą

  We wtorek, 1 kwietnia, w Warszawie, już po raz dziewiąty wręczono "Fryderyki", nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Grupie Wilki, który otrzymała najwięcej, bo aż sześć nominacji, przyznano tyle samo wyróżnień. Niespodzianką był z pewnością fakt, iż ani jednego "Fryderyka" - mimo pięciu nominacji - nie otrzymała Kasia Kowalska. Po dwa "Fryderyki" przypadły Annie Marii Jopek i Lechowi Janerce.

 • Anna German: Pierwsze kroki na scenie

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć zwiastun czwartego odcinka robiącego furorę serialu "Anna German".

 • "The Voice of Poland": Znakomita Anna Karwan i pewny siebie Filip Lato

  Anna Karwan, Ewa Novel, Kasia Góras i Filip Lato to uczestnicy, którzy wywołali najwięcej emocji w trakcie trzeciego i czwartego odcinka castingowego "The Voice of Poland", natomiast trenerów zmusili do zażartej walki.

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  ..."Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

Zdjęcia na temat: anna wilk
Wideo na temat: anna wilk
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1783.

  Malwina przekonuje ojca, by pojechał z nią do Zakrzewia, gdzie przebywa Anna po rozstaniu z Nasielskim. Gdy Jerzy prosi w pracy o urlop, Wilk w odwecie za Natalię zwalnia Marczaka. Zuzia dostaje kolejną propozycję zawodową, ale Zdzisio nie może jechać z podopieczną na sesję zdjęciową i zabrania jej udziału w zdjęciach. Z pomocą dziewczynce przychodzi Kazik. Sadowski odkrywa, że Alicja prowadzi

 • Wendzikowska spotka się z DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1697.

  Julita, po rozmowie z księdzem Tadeuszem, decyduje się wyznać Józkowi prawdę o zmyślonej ciąży Darek, by mieć pieniądze na leczenie partnera, finalizuje sprzedaż swojego mieszkania Maciejowi Wilkowi. Sadowski planuje przebudowę domu Górków, a rozmach jego planów nie podoba się Stefanowi. Wkrótce Kasia i Łukasz wpadają w finansowe kłopoty, gdy mecenas Paszkowska wystawia dziennikarzowi

Dyskusje na temat: anna wilk