• Informacje na temat:

  anna wiśniewska ślub

Artykuły na temat: anna wiśniewska ślub
 • Będzie ślub w "Na Wspólnej"

  Na planie serialu "Na Wspólnej" niezwykłe wydarzenie. Na ślubnym kobiercu staną nareszcie Iza Brzozowska (Anna Korcz) i Jerzy Dudek (Wojciech Wysocki).

 • Ania Wiśniewska gorzko o mężu

  Ania Wiśniewska, przyszła była żona Michała Wiśniewskiego (rozwód w toku), oświadczyła, że żałuje każdej chwili spędzonej z gwiazdorem.

 • Michał Wiśniewski po raz piąty wziął ślub. Kiedy odbędzie się huczne wesele?

  ...(2008). We wrześniu 2019 r. oficjalnie rozwodem zakończyło się małżeństwo z Dominiką Tajner . Na początku kwietnia Wiśniewski poślubił 36-letnią Paulinę, którą poznał na portalu randkowym. "Zaślubiny Michała i Pauliny odbyły się w ogrodzie podwarszawskiej willi, w której mieszkają. Choć muzyk słynął z hucznych weselisk, tym razem zdecydował się na bardzo skromną uroczystość. Na teren posesji...

 • Mandaryna wróciła na dobre. Zobacz teledysk "Not Perfect"

  Poniżej możecie zobaczyć gorący teledysk "Not Perfect", którym na scenę muzyczną wróciła Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • The Rewind Tour z gwiazdami lat 90.: Aqua, Snap!, Dr Alban i inni. Mandaryna jako support

  ...16 listopada na Torwarze w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert pod szyldem The Rewind Tour. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyki eurodance z lat 90., a jako support wystąpi Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • Michał Wiśniewski w końcu pokazał żonę. Jak wygląda?

  Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Jego wybranką jest osoba niezwiązana z show-biznesem.

 • Michał Wiśniewski pierwszy raz o kolejnym rozwodzie. "Teraz pora na..."

  ...uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie Dominika Tajner-Wiśniewska. Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo(...) rok" TVP. "To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża" - wypalił. Para wzięła ślub w czerwcu 2012 r. Kiedy się poznali, Dominika miała za sobą jedno nieudane małżeństwo...

 • Mandaryna i Magda Femme komentują rozwód Michała Wiśniewskiego

  Niedawno Dominika Tajner-Wiśniewska podzieliła się informacją, że jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Niczego nie spodziewająca się celebrytka była w szoku. Teraz sprawę komentują byłe żony Wiśniewskiego: Mandaryna i Magda Femme. "Myślałam, że Michał zmądrzał" - powiedziała jedna z nich.

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • Koniec małżeństwa Wiśniewskich. To już oficjalne!

  ..."Ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo" - Ania Wiśniewska na swoim blogu poinformowała o zakończeniu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Wcześniej lider Ich Troje usunął ją z grupy.