• Informacje na temat:

  anna wiśniewska świątczak

Artykuły na temat: anna wiśniewska świątczak
 • Tak śpiewa 11-letnia Vivienne Wiśniewska. Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak debiutuje

  Ponad 15 tys. odsłon ma już animowany teledysk "Deszczyk" Vivi Wiśniewskiej. To pierwsza piosenka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, byłej wokalistki Ich Troje.

 • Kim jest Pola Wiśniewska? Piąta żona Michała Wiśniewskiego jest na Instagramie

  Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (2003).  Z kolei z trzecią żoną  Anią Świątczak , obecną wokalistką Ich Troje ( zobacz! ) , ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i  Vivienne(...) pięć miesięcy po zaręczynach. Według plotkarskich mediów wybranka Wiśniewskiego miała być osobą niezwiązaną z show-biznesem. Tymczasem Pola Wiśniewska pojawiła się na planie najnowszego solowego...

 • Ania Wiśniewska gorzko o mężu

  Ania Wiśniewska, przyszła była żona Michała Wiśniewskiego (rozwód w toku), oświadczyła, że żałuje każdej chwili spędzonej z gwiazdorem.

 • Żona Wiśniewskiego była w sekcie

  Anna Świątczak należała do sekty - ujawnia Marta "Mandaryna" Wiśniewska, była żona lidera Ich Troje.

 • Mandaryna wróciła na dobre. Zobacz teledysk "Not Perfect"

  Poniżej możecie zobaczyć gorący teledysk "Not Perfect", którym na scenę muzyczną wróciła Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • The Rewind Tour z gwiazdami lat 90.: Aqua, Snap!, Dr Alban i inni. Mandaryna jako support

  ...16 listopada na Torwarze w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert pod szyldem The Rewind Tour. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyki eurodance z lat 90., a jako support wystąpi Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • Mandaryna atakuje żonę Michała

  ..."Zwierzałam się jej z wielu rzeczy. Ona to wykorzystała" - Marta "Mandaryna" Wiśniewska o Annie Świątczak, obecnej żonie Michał Wiśniewskiego.

 • Michał Wiśniewski chce syna

  Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje marzy o kolejnym dziecku z Anną Świątczak, a konkretnie o synu.

 • Michał Wiśniewski pierwszy raz o kolejnym rozwodzie. "Teraz pora na..."

  ...uszanować. Mam złamane serce..." - powiedziała Plejadzie Dominika Tajner-Wiśniewska. Z kolei w rozmowie z "Faktem" oznajmiła: "Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo(...), a Michał trzy. Mają łącznie pięcioro dzieci z poprzednich związków. Wcześniej Michał Wiśniewski związany był z: Magdą Femme (1996-2001), Mandaryną (2002-2006) i Anną Świątczak (2006-2011

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

Zdjęcia na temat: anna wiśniewska świątczak
Wideo na temat: anna wiśniewska świątczak
 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)